پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مرکز مدیریت راههای اداره کل راه و شهرسازی مازندران در کشور رتبه برتر شد
بر اساس ارزيابي عملكرد توسط مركز مديريت راههاي كشور ، مركز مديريت راههاي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران در مقايسه با ادارات کل ساير استان ها ، بهترين عملکرد را در کل سال 1394 داشته و در ارزيابي بعمل آمده، رتبه برتر را كسب نمود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مهندس عباسعلی نجفی مدیر راهداری این اداره کل ضمن اعلام این خبر افزود : مرکز مدیریت راههای اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران در سامانه جامع ثبت وقایع سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور جهت هدایت ترافیک محورها و آگاهی بخشی به مسافرین در انتخاب بهترین مسیر برای سفر، در مقایسه با ادارات کل سایر استان ها هم از لحاظ کمیت و هم کیفیت ارائه اطلاعات ، بهترین عملکرد را در کل سال ۱۳۹۴ داشته و در ارزیابی بعمل آمده، با اختلاف امتیاز قابل ملاحظه نسبت به دیگران در صدر و رتبه نخست جدول قرار گرفته است.

وی ادامه داد : مرکز مذکور علاوه بر ثبت روزانه وقایع، اتفاقات، دستور کار راهداری، سوانح و کارگاه های جاده ای در سامانه یادشده، از طریق شماره تلفن ثابت ۳۳۳۲۲۳۲۰ و سامانه گویای ۱۴۱ پاسخگوی نیازها و ارائه دهنده اطلاعات و آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محورهای اصلی و فرعی و حتی روستایی حوزه استحفاظی استان می باشد.

مهندس نجفی یادآور شد : این مرکز با استفاده از ردیابهای هوشمند منصوبه روی خودروهای گشت راهداری دولتی و وانت مزداهای استیجاری بخش خصوصی، امدادرسانی و فراهم نمودن شرایط مناسب جهت سفر هموطنان عزیز که از محورهای مازندران تردد می نمایند را فراهم می آورد.

مدیر راهداری راه و شهرسازی مازندران در خصوص سامانه ۱۴۱ اظهار داشت : نرم افزار نسخه اندروید سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راهها ازطریق پایگاه الکترونیک ۱۴۱٫ir در دسترس هموطنان می باشد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.