پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

آتش‌بازی صنعت نفت در آبادان
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با غلبه بر شهرداری اردبیل در چارچوب هفته سی‌وششم لیگ دسته اول، یک گام دیگر به لیگ برتر فوتبال نزدیک شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

هفته سی‌وششم لیگ دسته اول فوتبال کشور، امروز از ساعت ۱۷ به‌طور همزمان در شهرهای مختلف پیگیری شد که در آبادان، صنعت نفت موفق شد شهرداری اردبیل را با پنج گل در هم بکوبد.

این دیدار را تورج حق‌وردی قضاوت کرد و آقایان محمد راهی و امید افخمی وی را در امر قضاوت یاری کردند.

حق‌وردی در این دیدار علی عبدالله‌زاده و محمد شادکام را از نفت آبادان و توحید دشتی را از شهرداری اردبیل با کارت زرد خود جریمه کرد.

گل‌های نفت را در این دیدار، امیر زلیکانی در دقایق ۳۴ و ۳۶، امین متوسل‌زاده در دقایق ۴۹ و ۹۰ و میلاد جهانی در دقیقه ۷۹ به ثمر رساندند.

با توجه به شکست تیم‌های فجر سپاسی شیراز و مس رفسنجان، همچنین تساوی تیم‌های خونه به خونه و مس کرمان در مقابل هم، نفت آبادان صاحب بهترین موقعیت در جدول لیگ شد و به رده سوم صعود کرد.

این تیم با احتساب حضور در رده سوم شانس نخست صعود به لیگ برتر پس از تیم‌های پیکان تهران و ماشین‌سازی تبریز خواهد بود.

پیش از این پیکان تهران امروز با کسب پیروزی مقابل پاس همدان به‌عنوان تیم نخست راهی لیگ برتر فوتبال کشور شد، تیم ماشین‌سازی تبریز نیز با تساوی امروز خود مقابل پاس همدان، صعود خود را به دو هفته آینده موکول کرد و برای راهیابی به لیگ برتر به عنوان تیم دوم جدول، در مقابل خود سد محکمی به نام نفت آبادان اوج گرفته را می‌بیند.

طلایی‌پوشان آبادانی در ادامه، هفته آینده به رشت سفر خواهند کرد تا مقابل داماش قعر جدولی صف‌آرایی کنند، و در هفته انتهایی این رقابت‌ها نیز از فجر سپاسی شیراز که در تعقیب آبادانی‌هاست پذیرایی می‌کنند.

نفتی‌ها حتی با وجود تساوی در بازی آینده خود مقابل داماش، همچنان این شانس را دارند که با پیروزی در آخرین دیدار خود راهی لیگ برتر شوند.

بر اساس این گزارش، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان موفق شد در چارچوب هفته سی‌وششم لیگ دسته اول فوتبال، شهرداری اردبیل را در خانه با پنج گل در هم بکوبد و با ۵۸ امتیاز به رده سوم جدول صعود کند.

در دیگر دیدار نمایندگان خوزستان، امروز نفت مسجدسلیمان در بندرعباس به مصاف آلومینیوم سقوط کرده رفت و با دو گل از میزبان قعر جدولی خود شکست خورد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.