پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

تراکتورسازی ایران- الهلال عربستان؛ تیرخلاص در زمین بی‌طرف
تیم فوتبال تراکتورسازی در آخرین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در عمان به مصاف تیم الهلال عربستان می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

تیم فوتبال تراکتورسازی با پیروزی مقابل الهلال عربستان در دیدار رفت صعود و سرگروهی‌ خود را در لیگ قهرمانان آسیا قطعی کرد تا بازی فردا( سه‌شنبه) برای این تیم تشریفاتی شود. با این حال قلعه‌نویی و شاگردانش می‌دانند که تکرار پیروزی رفت مقابل حریف پرمدعای عربستانی چقدر  به آنها روحیه مضاعفی خواهد داد تا آنها با اعتماد به نفس بیشتری در لیگ قهرمانان آسیا حاضر شوند.

از سوی دیگر تراکتورسازی در لیگ برتر ایران هم یکشنبه باید در دیداری حساس و تعیین کننده به مصاف استقلال برود. به همین دلیل شاید قلعه‌نویی نیروی تیمش را تقسیم کند و در بازی با الهلال با ترکیبی جدید تیم تراکتورسازی را در آسیا به میدان بفرستد.

شاگردان قلعه‌نویی در صورت پیروزی مقابل الهلال با ۱۵ امتیاز مقتدرانه صعود خواهند کرد و ممکن است زمینه صعود تیم پاختاکور ازبکستان را هم فراهم کنند، اما مساوی یا شکست تراکتورسازی  در این بازی باعث می‌شود که الهلال از این گروه صعود کند. البته قلعه‌نویی شاید نیمی از ذهنش درگیر مسابقات لیگ برتر ایران و بازی یکشنبه با استقلال باشد و نیم دیگرش متوجه دیدار با الهلال.

این مسابقه سه‌شنبه ساعت ۱۹  در مسقط عمان برگزار خواهد شد. این بازی با رأی کنفدراسیون فوتبال آسیا باید در کشور سوم برگزار شود.

جدول گروه C

۱- تراکتورسازی ۱۲ امتیاز

۲- الهلال عربستان ۸ امتیاز

۳-پاختاکور ازبکستان ۷ امتیاز

۴- الجزیره قطر یک امتیاز

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.