پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

هکر تلگرام در شهرستان” آمل”دستگیر شد
فرمانده انتظامي شهرستان آمل، از شناسايي و دستگيري زني که با هک حساب کاربري يکي از آشنايان خود در شبکه اجتماعي تلگرام اقدام به ارسال پيام هاي غير متعارف مي کرد، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ “ولی ا… گنجیان مقدم” در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه فردی با مرجوعه قضایی به ماموران پلیس فتا در شهرستان آمل،مبنی بر اینکه فردی ناشناس در شبکه اجتماعی تلگرام، با نفوذ به سامانه های رایانه ای و مخابراتی وی اقدام به هک حساب کاربری اش کرده، موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا این فرماندهی قرار گرفت.

وی گفت: ماموران پلیس فتا با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی دریافتند،گوشی تلفن همراه دیگری به حساب کاربری شاکی متصل بوده و به واسطه ی آن اقدام به ارسال پیام های غیر متعارف برای لیست مخاطبین شاکی شد که در این ارتباط زنی که از آشنایان شاکی نیز بوده به اتهام هک حساب کاربری در شبکه تلگرام شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت:متهمه پس از دستگیری در اظهارات خود به پلیس عنوان داشت، در شبکه ی اجتماعی تلگرام عضویت داشته و شاکی از آشنایانش می باشد و از روی کنجکاوی با ارسال پیام تهدید آمیز و به واسطه ی مهندسی اجتماعی حساب کاربری تلگرام وی را هک کردم.

سرهنگ گنجیان مقدم، افزود: متهمه پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.