پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

کشف حشیش از ۲سوداگر مرگ در شهرستان ” آمل “
فرمانده انتظامي شهرستان آمل، از کشف بيش از يک کيلوگرم حشيش از دو سوداگر مرگ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ”ولی الله گنجیان مقدم” گفت:ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی دوعامل تهیه و توزیع مواد مخدر را در سطح شهرستان شناسایی کردند.

وی افزود:ماموران با تشدید اقدامات اطلاعاتی متهمان به نام های ” امیرحسین- ع ” و ” مجید- ه ” را که قصد خرید و فروش مواد مخدر  داشته اند، را با هماهنگی قضایی مورد تعقیب ومراقبت قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود:ماموران در ادامه تحقیقات دریافتند، متهمان در پوشش واحد های صنفی اقدام به خرید و فروش مواد مخدر می کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد:ماموران در یک عملیات پلیسی غافلگیرانه واحد های صنفی که متصدی آن را متهمان پرونده داشته اند، مورد بازرسی قرار دادند و در نتیجه موفق شدند، بیش از یک کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگیری متهمان این پرونده خبر دادو افزود:متهمان در بازجویی های فنی پلیس به بزه انتسابی اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

سرهنگ گنجیان در پایان ضمن اشاره به برخورد قاطع و قانونی پلیس با سوداگران مرگ از مردم خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر مراتب را سریعاً به پلیس۱۱۰ اعلام کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.