پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

جزییات بیشتر از کشف جسد سه مرد در شهرستان “آمل”
جسد سه مرد در "منطقه قلعه گردن الیمستاق " واقع در منطقه چلاو شهرستان آمل کشف شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در رابطه با این خبر گفت : در روز گذشته مفقودی سه مرد به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد و تحقیقات پلیس برای یافتن افراد مفقود شده آغاز شد .

سرهنگ”ولی الله گنجیان مقدم ” اظهار داشت : با پیگیری های پلیس و راهنمائی برادر احدی از فقدانی ها  که اعلام کرده بود نامبردگان با تجهیزات گنج یابی از محل خارج شده اند ، کاشف به عمل آمد که نامبردگان به منطقه الیمستاق رفته اند که مأموران پلیس معیت سازمان امداد رسان به محل اعزام شدند .

وی گفت: با حضور پلیس و مامورین امداد و نجات در محل، اجساد بی جان سه نفر مرد دو نفر میانسال که از بازنشستگان و یک نفر جوان در داخل چاهی احتمالا تازه حفاری شده به عمق هشت متری کشف شد .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل افزود:با تلاش پلیس و نیروهای آتش نشانی و هلال احمر اجساد از چاه بیرون کشیده و جهت اقدامات قضائی و قانونی به پزشکی قانونی هدایت شدند .

سرهنگ”گنجیان مقدم ” تصریح کرد : طبق بررسی های انجام شده و برابر شواهد موجود و گزارش اولیه دریافتی و نیز کشف تجهیزات از قبیل دستگاه گنج یابی و حفاری و موتور برق وقوع هرگونه بزهی غیر متصور و اظهارات برخی اشخاص در رسانه ها غیر کارشناسی میباشد .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.