پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

طلب ۵۰۰ هزار تومانی انگیزه جنایت در بازار آهن+عکس
دو برادر افغانستانی که به خاطر طلب 500 هزار تومانی دست به جنایت در بازار آهن زده بودند به دست مأموران پلیس آگاهی دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در ساعت ۲۲:۰۰ مورخه ۹ اردیبهشت ۹۵ وقوع یک فقره فوت مشکوک از طریق بیمارستان شهدای هفتم تیر به کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان اعلام شد.

با حضور مأموران در بیمارستان و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که جوانی افغانستانی بنام صابر . ن (۲۳ ساله) بر اثر جراحت شدید ناشی از اصابت جسم تیز ( چاقو ) فوت نموده است.

تحقیقات در خصوص نحوه فوت صابر در دستور کار تیم تجسس ویژه کلانتری ۱۶۸ قرار گرفت و مأمورین از طریق صاحبکار متوفی ( مقتول ) که وی را به بیمارستان انتقال داده بود اطلاع پیدا کردند که متوفی با دو برادر افاغنه بنام همایون (۲۴ ساله) و محمد (۲۲ ساله) درگیر و توسط آنها مورد اصابت چاقو قرار گرفته است.

با شناسایی محل کار دو متهم ( محل جنایت ) در فاز ششم منطقه بازار آهن مکان، مأموران به این محل مراجعه کرده و در حالی که دو برادر قصد متواری شدن را داشتند، هر دو نفر آنها را در دو عملیات جداگانه دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب شهرری، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

دو برادر پس از انتقال به اداره دهم صراحتا به درگیری منجر به جنایت و قتل صابر اعتراف کرده و انگیزه خود از درگیری را، طلب ۵۰۰ هزار تومانی از مقتول اعلام کردند.

متهمان در اعترافات خود عنوان داشتند: ما دو نفر از صابر مبلغ ۵۰۰ هزار تومان طلب داشتیم اما او پس از گذشت مدتی عنوان کرد که قصد بازپس دادن طلب ما را ندارد تا اینکه در مورخه  ۹ اردیبهشت ۹۵ تصمیم گرفتیم تا به هر شکل ممکن پول خود را از صابر بگیریم اما او عنوان کرد که پولی از وی طلب نداریم ! که درگیری شروع شد.

ناگهان همایون با چاقو دو ضربه به شکم صابر زد و او روی زمین افتاد؛ سایر کارگران افاغنه که شاهد درگیری بودند بلافاصله با آقای … (صاحبکار متهمین و مقتول) تماس گرفتند و او نیز پس از آمدن، صابر را به بیمارستان منتقل کرد .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح متهمین به ارتکاب جنایت و جهت انجام تحقیقات تکمیلی، هر دو متهم با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.