پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

میداودی: مقابل ۹۰ هزار نفر نبردند؛ برای من جو راه انداختند!/ چه کسی‌ گفته قرار است به استقلال بروم؟
مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: آن‌هایی که هیجان می‌دهند تیم خودشان مقابل ۹۰ هزار نفر بازی را نبرده بعد به دنبال مقصر هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

میلاد میداودی در خصوص شکست سایپا مقابل استقلال و حرف و حدیث‌هایی که بعد از پایان این مسابقه پیرامون کم کاری وی مطرح شده است صحبت‌های زیر را انجام داد.

فارس: حسابی سروصدا شده و می‌گویند مقابل استقلال کم کاری کردی؟

چه کسی این حرفها را زده؟

فارس: گفته شده بعد از بازی ابراهیم صادقی به تو گفته چون می‌خواهی به استقلال بروی توپ‌ها را گل نکردی…

مگر صادقی مصاحبه و این موضوع را تکذیب نکرده است؟ اتفاقا بعد از بازی مثل همیشه بعد از شکست‌ها به خانه رفتیم.هیچ کس هم حرفی نزد.من با صادقی اصلا صحبتی نکردم.

فارس: پس چرا این صحبت‌ها مطرح می‌شود؟

اصلا این حرفها به من نمی‌خورد. کدام مربی را سراغ دارید که بگوید میداودی کم کاری کرده است؟ چطور این همه بازی انجام دادم کسی حرفی نزد ولی به یک باره شروع به حرف و حدیث کردند؟ آن‌هایی که هیجان می‌دهند تیم خودشان مقابل ۹۰ هزار نفر بازی را نبرده بعد به دنبال مقصر هستند.

فارس: منظورت پرسپولیسی‌هاست؟

چه دلیلی دارد بگویم چه تیمی مقابل ۹۰ هزار نفر بازی را باخت. همه این را می‌دانند.

فارس: این شایعات به این دلیل مطرح شده که می‌گویند میداودی قرار است به استقلال برود.

اول صحبتهایم گفتم. من اهل کم کاری و کم فروشی نیستم و این حرفها به من نمی‌خورد.اصلا چه کسی گفته قرار است به استقلال بروم؟ شما از یک بازیکن بزرگ این مملکت سوال کنید که میداودی کم کاری می‌کند اگر یک نفر از آن ‌ها تائید کرد من فوتبال را کنار می‌گذارم. اصلا به من چه ارتباطی دارد کدام تیم می‌خواهد قهرمان شود. من موقعیت داشتم ولی توپ به پایم ننشست.

فارس: ظاهراً مسئولان سایپا می‌خواهند فیلم بازی را تماشا کنند و در مورد عملکردت تصمیم بگیرند.

اگر آقای جلالی و یا هر عضوی از کادر فنی و مدیریت سایپا چنین تصمیمی بگیرد با کمال میل آن‌را می‌پذیرم. هم سایپایی‌ها من را می‌شناسند و هم نسبت به من شناخت کامل دارند. هر وقت آن‌ها تصمیم گرفتند من در این مورد صحبت می‌کنم ولی دلیلی ندارد در مورد چیزی که اتفاق نیفتاده حرف بزنم.

فارس: ظاهراً از داوری هم گلایه داشتید و حتی مجید جلالی به شدت اعتراض می‌کرد.

من در مورد داوری صحبت نمی‌کنم ولی فکر می‌‌کنم خطا روی فخرالدینی اتفاق نیفتاد و پنالتی استقلال اشتباه بود.

فارس: بعد از بازی پیراهن رحمتی را چرا گرفتی؟

این هم جای سوال دارد؟ شخصی از من قول گرفته بود که بعد از بازی پیراهن رحمتی را از  او بگیرم و برایش ببرم. من هم این کار را انجام دادم نکند برای این هم حرف درآوردند؟

فارس: صحبت خاصی نیست؟

چه صحبتی وقتی سرم به کار خودم است و فقط تمرین و بازی می‌کنم اما برایم حرف در می‌آورند. در کدام بازی من کم کاری کردم؟ شما بازی‌های سال‌های گذشته من مقابل استقلال را با پیراهن تیم‌های استقلال خوزستان، آلومینیوم هرمزگان و همین تیم سایپا ببینید. در همه بازی‌ها بهترین عملکرد را داشتم. در این بازی هم توپ روی پایم ننشست همین. کسانی که فوتبال بازی می‌کنند حرف من را می‌فهمند اما آن‌هایی که می‌خواهند هیجان بدهند را به خدا واگذار می‌کنم.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.