پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

هلاکت ۳ نفر از عوامل شهادت ماموران نیروی انتظامی در خاش/ ۲ نفر دستگیر شدند
فرماندار خاش از هلاکت سه نفر و دستگیری دو نفر دیگر از عوامل شهادت ماموران نیروی انتظامی در خاش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محمداکبر چاکرزهی امروز در زاهدان از هلاکت عوامل شهادت سه نفر از ماموران نیروی انتظامی در خاش خبر داد.

وی افزود: سه نفر از اشرار در درگیری شب گذشته به هلاکت رسیدند و دو نفر دیگر نیز امروز عملیات پیچیده اطلاعاتی دستگیر شدند.

همچنین بخشدار مرکزی خاش نیز در تشریح جزئیات این حادثه و چگونگی دستگیری این عوامل گفت: تروریست‌هایی که دیشب ساعت هشت شب اقدام به حرکت تروریستی کرده و با آتش‌ گشودن به سمت یگان تکاوری نیروی انتظامی در محل ایست بازرسی اطراف فلکه پسته، دو درجه‌دار نیروی انتظامی را در دم به شهادت می‌رسانند و یک سرباز وظیفه نیز به دنبال جراحات وارده در بیمارستان به شهادت می‎رسد.

مجتبی شجاعی گفت: با تلاش ماموران گمنام امام زمان(عج) در یک عملیات اطلاعاتی پیچیده عوامل این حادثه در حالی که سه جنازه بر روی دستانشان بود، دستگیر شدند.

وی بیان کرد: خودرویی که شب گذشته این اشرار با آن اقدام به شهید کردن ماموران نیروی انتظامی کرده و متواری شدند نیز سرقتی بوده و هفته گذشته آن را به سرقت برده‌ بودند.

بخشدار مرکزی خاش تاکید کرد: شب گذشته بعد از رخداد این حادثه، جلسه شورای تامین شهرستان خاش برگزار و تمامی راه‌ها و نقاطی که ممکن بود این اشرار از طریق آنها متواری شوند، تحت کنترل کامل نیروهای امنیتی و اطلاعاتی قرار گرفت.

شجاعی گفت: سرانجام امروز در یک عملیات پیچیده ماموران اطلاعاتی و انتظامی موفق به دستگیری این اشرار شدند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.