پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سرپرست جدید سازمان تاکسیرانی شهرداری آمل منصوب شد
علیرضا شیرسوار طی حکمی از سوی احمد امیرسلیمانی شهردار آمل به عنوان سرپرست جدید سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی آمل منصوب شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

به نقل از روابط عمومی شهرداری آمل ، اسداله تورنگ رئیس شورای اسلامی شهر آمل روز یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در جلسه معارفه سرپرست جدید سازمان تاکسیرانی ضمن تشکر از زحمات عبداله کیاخسرو مدیر عامل سابق سازمان تاکسیرانی ، گفت : امیدوارم سرپرست جدید با بهره گیری از تجربیات مدیریتی خود بتواند رضایت شهروندان را جزو اصلی ترین کار سازمان قرار دهد  .
وی تلاش های عبداله کیاخسرو را در این مدت که توانستند این سازمان را از شرایط بحرانی در بیاورند تقدیر بعمل آورد.
اسداله تورنگ افزود : این پستها امانت نزد ما هستند و در هر سنگری که حضور پیدا کنیم باید خدمتگزار مردم باشیم . که الحمدالله کارهای خوبی در این مدت کوتاه  در این سازمان صورت گرفت .
رئیس شورای اسلامی شهر آمل با آرزوی موفقیت برای عبداله کیاخسرو اظهارداشت : این تغییرات به معنای بی کفایتی مدیر سابق نیست و برای سرپرست جدید سازمان آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم گامهای موثری برای خدمت رسانی به مردم شریف بردارند .
روح اله آذرگشت عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه ضمن تشکر از زحمات عبداله کیاخسرو
افزود : با توجه به مشکلاتی که از گذشته این سازمان با آن روبرو بود عبداله کیاخسرو تلاششان را برای خروج از این بحران به کار بستند که جای تقدیر دارد . و امیدوارم در هرجایی که مشغول به کار هستند پیروز باشند.
وی با توجه به گستردگی کارهای این سازمان اظهار کرد : الحمدالله علیرضا شیرسوار در سنگرهای مختلف مدیر بوده اند و به مردم خدمت کردند و  برایشان از خداوند منان آرزوی توفیق و سربلندی را دارم.
احمد امیر سلیمانی شهردار آمل در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد خوب عبداله کیاخسرو  مدیر عامل قبلی سازمان تاکسیرانی ، گفت : امیدوارم مدیریت جدید برحسب سمت های مختلفی که داشتند رسالت و وظیفه ای خود را برای شهر و شهروندان و رانندگان تاکسی بخوبی انجام دهد.
وی افزود : مدیریت در سازمان تاکسیرانی جزو یکی از سخترین سازمان هاست . این سازمان دارای مشکلات اساسی می باشد که سرپرست جدید سازمان تاکسیرانی جنس کار در این سازمان را به خوبی درک می کند و می تواند با به کارگیری همه دستگاه ها و نهادها این مجموعه را به جایگاه واقعی خودش برساند و از محل درآمدی که برای خودش تامین می کند استفاده نماید و از توان همه افراد موثر در شهرستان بویژه نماینده مردم شریف آمل در مجلس شورای اسلامی جناب دکتر یوسفیان جهت رفع مشکل سازمان در سطح ملی بهره برداری کند .
شهردار آمل افزود : جایگاه سی ان جی واقع در اسپیاری باید هرچه زودتر تعیین و تکلیف و یکپارچه شود . راه اندازی جایگاه سی ان جی در بلوار ولایت هم در دستور کار سرپرست جدید قرار گیرد و از تجارب مدیریت قبلی که زحمات زیادی را کشیدند استفاده شود ، اینکه ما مدیر جدیدی را منسوب می کنیم خدایی نکرده خارج کردن مدیر قبلی از دایره تصمیم گیری نیست و حتی آن مدیر قبلی باید بیاید و به مجموعه کمک کند .
احمد امیرسلیمانی برخورد قاطع مدیریت جدید با پرسنل خاطی که در هر جایگاهی است را خواستار شد و اظهار داشت : این موضوع خیلی مهم است که پرسنل جایگاه خودش را بداند و اخلاق مدار باشد و در مجموعه اطاعت پذیری داشته باشد ، اگر می بینیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق است به دلیل وجود ولایت مطلقه فقیه و اطاعت پذیری همه ارکان نظام از ایشان است .
وی با اشاره به اینکه سازمان تاکسیرانی همیشه مدنظر افراد سیاسی در شهر و استان بوده است افزود : سازمان تاکسیرانی باید یک سازمان خدمت رسان باشد و خدمت رسانی به شهروندان را در اولویت قرار دهد .
امیرسلیمانی خاطر نشان کرد : سازمان تاکسیرانی باید سه نوع خدمت را سرلوحه کار خود قرار دهد ، خدمت رسانی به مردم جهت رفاه ایاب وذهاب ، خدمت به رانندگان تاکسی تا در آنها آرامش به وجود بیاید و مورد تشویق قرار گیرند و خدمت به خود پرسنل سازمان که در مجموعه زحمت می کشند .
در پایان شهردار آمل از تدبیر و حمایت همه جانبه فرماندار ویژه شهرستان آمل ، اعضای شورای اسلامی شهر که این فرصت را دادند تا این جلسه معارفه در فضایی آرام و برادرانه انجام گیرد کمال تقدیر و تشکر را بعمل آورد و مجدداً از زحمات کیاخسرو تشکر و برای سرپرست جدید  آرزوی موفقیت کرد .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.