پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سه بازی فرصت شهباززاده برای رسیدن به پیشرفت ۱۰۰ درصدی
مهاجم ۶ گله استقلال هنوز سه بازی فرصت دارد تا نسبت 4 فصلی که پیراهن سایپا را بر تن داشته با پیشرفتی 100 درصدی روبرو شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سجاد شهباززاده در فصل جاری لیگ‌برتر برای استقلال شش گل به ثمر رسانده است. این مهاجم اگرچه که با عملکرد آماری خود در لیگ چهاردهم فاصله دارد اما توانسته به رکوردی جالب توجه در مقایسه با گذشته دست پیدا کند.

سجاد طی ادوار دهم تا سیزدهم لیگ‌برتر با پیراهن نارنجی سایپا ۲۰گل زد. به ثمر رساندن این تعداد گل برای شهباززاده جوان طی چهار فصل سبب شد تا خیلی زود دروازه ورود به تیم آبی‌ها را پیدا کند.

قابل توجه اینکه سجاد طی دو فصل اخیر ۱۸گل لیگ‌برتری آبی به ثمر رساند تا تنها دو گل با رکورد چهارساله‌اش در سایپا فاصله داشته باشد.

به عبارت ساده‌تر اگر مهاجم جوان آبی‌ها طی سه هفته باقی‌مانده از لیگ پانزدهم فقط دو گل دیگر به ثمر برساند از لحاظ آماری به ۲۰گلی می‌رسد که طی چهار فصل برای خودروسازان زد.

سجاد ۵گلش را به ۲تیم زده

نکته دیگر در مورد عملکرد این فصل سجاد آبی‌ها گلزنی او برابر دو تیم است. شهباززاده در لیگ پانزدهم پنج گل از شش گل خود را به تور دروازه سیاه‌جامگان خراسان(۳) و گسترش تبریز(۲) رسانده است.

سجاد هفته اول فصل جاری دو گل به خراسانی‌ها زد تا عامل اصلی پیروزی ۲ بر یک استقلال لقب بگیرد.

این مهاجم هفته اول نیم‌فصل گل سومش را در روز پیروزی ۳ بر یک استقلال برابر سیاه‌جامگان به مشهدی‌ها زد.

سجاد در دو بازی رفت و برگشت آبی‌ها برابر گسترش هم گلزنی کرد تا نشان دهد در لیگ پانزدهم چارچوب دروازه«دو» تیم را بهتر از سایرین پیدا کرده است.

قابل توجه اینکه این مهاجم گل ششم خود را به صبا زده است. سجاد این فرصت را دارد تا در هفته پایانی لیگ باز هم دروازه شاگردان علی دایی را باز کند تا صبا هم به لیست تیم‌هایی که در بازی‌های رفت و برگشت مغلوب او شدند، اضافه شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.