پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته اعلام شد
پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه – هشتم اردیبهشت – تا ساعت ۲۴ روز جمعه – ۱۰ اردیبهشت ماه- از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

در محور کرج – چالوس نیز تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس ممنوع اعلام شد.

تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه – ۱۰ اردیبهشت ماه- از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۴ روز جمعه – ۱۰ اردیبهشت ماه- از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج یک طرفه است.

در محور هراز تردد تمام تریلرها در محور هراز ممنوع است.

تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه در تاریخ های هشتم، ۹و ۱۰ اردیبهشت ماه از محور هراز ممنوع است.

بر اساس این گزارش در محور فیروزکوه تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و جمعه هشتم و ۹ اردیبهشت ماه از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵(۱۰ خط) و ۱۲۰ بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.

همچنین در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.