پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

جزئیات پشت پرده توقف طرح مکالمه نامحدود موبایل
مدیرعامل همراه اول با اعلام جزئیاتی از طرح مکالمه نامحدود موبایل، پشت‌ پرده‌های توقف این طرح را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

وحید صدوقی با اعلام جزئیاتی از طرح مکالمه نامحدود اپراتورها دلایلی که منجر به توقف این طرح شد را بیان کرد.

مدیرعامل همراه اول اظهار داشت: اپراتور رقیب ابتدا طرحی را اعلام کرد که مشترک با یک‌هزار تومان شارژ بتواند ۱۰۰ برابر مکالمه کند که در عرض چند هفته اجرای این طرح، ۱۰۰ هزار مشترک VLR (مشترک فعال در لحظه) کم شد.

وی ادامه داد: در پاسخ به این طرح، همراه اول نیز طرح مکالمه نامحدود را اعلام کرد که طی مدت کوتاهی ۲ میلیون مشترک فعال به VLR همراه اول اضافه شد.

صدوقی گفت: شرایط مشترکان میلیونی همراه اول و مشترکان ۲۷ میلیونی تلفن ثابت مخابرات، وضعیت موفقی را در این طرح برای همراه اول رقم زد که در مقابل، اپراتور رقیب برای جبران، چندین بار طرح خود را به ماهانه، هفتگی و حداقل ۵ هزار تومان تغییر داد.

مدیرعامل همراه اول گفت: اما درنهایت، جواب محکم و اقدام هوشمندانه اپراتور اول در این طرح بازی را به نفع همراه اول تغییر داد که چندی بعد با شکایت اپراتورهای دیگر، سازمان تنظیم مقررات دستور داد که طرح را متوقف کنیم.

صدوقی گفت: اگرچه با اجرای این طرح در سال ۹۴ میزان مکالمات از ۷۰۰ میلیون دقیقه در روز به یک میلیارد و ۵۰ میلیون دقیقه افزایش یافت و منجر به جذب مشترک بیشتر شد اما در مجموع درآمد پیش‌بینی شده همراه اول در سال ۹۴، حدود ۲ درصد کاهش یافت.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.