پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص): حجم زیادی از پروژه‌های دولت را سپاه اداره و اجرا می‌کند/ مشکلی با هیچ‌کدام از دولت‌ها نداریم/ به دنبال مسائل سیاسی و حاشیه‌ای نیستیم/ کار کردن را وظیفه خودمان می‌دانیم
سردار عبادالله عبداللهی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه "چند درصد پروژه‌های دولت در اختیار سپاه قرار داد؟" گفت: حجم زیادی از پروژه‌های دولت را سپاه اداره و اجرا می‌کند. ما مشکلی با هیچ‌کدام از دولت‌ها نداریم و کار کردن را تکلیف خودمان می‌دانیم و به همین دلیل به دنبال مسائل سیاسی و حاشیه‌ای نیستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در گفت‌وگویی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه “چند درصد پروژه‌های دولت در اختیار سپاه قرار داد؟” اظهار داشت: پروژه‌های مختلفی در حوزه‌های نفت و گاز، صنایع و معادن، پالایشگاه و سدسازی در اختیار قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) قرار دارد.

وی با بیان اینکه حجم زیادی از پروژه‌های دولت را سپاه اداره و اجرا می‌کند افزود: ما مشکلی با هیچ‌کدام از دولت‌ها نداریم و کار کردن را تکلیف خودمان می‌دانیم و به همین دلیل به دنبال مسائل سیاسی و حاشیه‌ای نیستیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با اشاره به اینکه خروجی کار و ایجاد اشتغال در کشور برای ما بسیار مهم است گفت: همه باید از مسائل حاشیه‌ای که وجود دارد دوری کنیم و به دنبال رونق دادن به اقتصاد مملکت باشیم.

سردار عبداللهی با تاکید بر اینکه دولت‌ها موقت‌اند و نظام جمهوری اسلامی پایدار است عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی را باید از قالب شعار خارج کرد و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، امسال دیگر سال اقدام و عمل در راستای اقتصاد مقاومتی است.

وی با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ به نام “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” گفت: یکی از دغدغه‌های مسئولان در سال جاری و حتی در سال‌های آینده باید اجرای تمام امور بر اساس اقتصاد مقاومتی باشد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.