پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

حمله ناپسند پرسپولیسی‌ها به کارشناس داوری
کارشناسی داوری نوید مظفری شاید سر و صدای زیادی به پا کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

نوید مظفری داور سابق فوتبال کشور، بازی روز جمعه استقلال و پرسپولیسی را کارشناسی کرده است. او در کارشناسی خود درباره صحنه هایی صحبت کرده است که شاید اگر به گوش همه برسد عجیب باشد.

البته که از سوت پایان دربی تا به الان خیلی کسی درگیر اشتباهات داوری نبود و کسی چیز خاصی ندیده بود. از همین نظر است که صحبت های مظفری جالب به نظر می رسد. او درباره صحنه پنالتی پرسپولیس گفته است که اول خطای بنگر روی حنیف بوده است. او درباره صحنه ای که بعد از گل اول پرسپولیس در محوطه جریمه این تیم اتفاق افتاد هم عقیده دارد که نوراللهی روی آرش برهانی خطای پنالتی مرتکب شده است.

مظفری که کارشناس داوری شبکه خبر بوده، تصویری را برای اولین بار در این شبکه دیده است که نشان می دهد، در محوطه جریمه توپی به دست بازیکن پرسپولیس خورده است و باید پنالتی اعلام می شده. او خودش اعتقاد دارد تنها درباره صحنه هایی که دیده نظر داده. بر اساس حرف های او اما دو پنالتی استقلال گم شده و پنالتی گرفته شده برای پرسپولیس هم اشتباه بوده است.

این صحبت ها یعنی یک بهانه خوب برای پرویز مظلومی که بازی بد تیمش را کمی توجیه کند. البته قبل از رسیدن این بهانه به دست مظلومی، حرف های نوید بهانه ای شد برای حمله مجازی پرسپولیسی ها به او. طرفداران پرسپولیس بعد از این کارشناسی نوید مظفری به صفحه او حمله و فحاشی کرده اند. به گفته مظفری در فاصله ای کوتاه ۵۰۰ کامنت علیه او ارسال شده بود. برخوردی که اولین بار نیست در فوتبال ایران شاهدش می شویم. رفتاری ناپسند و زننده.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.