پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

آزار و اذیت زن جوان در بیابان های منطقه حسن آباد/۴ متهم دستگیر شدند+تصاویر
4 پسر جوان که یک دختر بی گناه را در بیابان های منطقه حسن آباد مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

 ساعت ۰۳:۴۰ بامداد مورخه ۲۳/۰۱/۱۳۹۵ خانم جوانی با حالتی پریشان خودش را به کلانتری ۱۷۶ حسن آباد رساند و به مأمورین اعلام کرد که توسط چند جوان مورد تهدید و آزار و اذیت قرار گرفته است .
**پرونده در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ :
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع آزار و اذیت و به دستور رئیس شعبه ۱۰۲ دادگاه عمومی و انقلاب کهریزک ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .
**اظهارات شاکی پرونده :
شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” ساعت ۱۷:۰۰ مورخه ۲۲/۰۱/۱۳۹۵ جهت تهیه مقداری سنگ شنی که در زمینه تهیه وسایل تزئینی مورد استفاده قرار می گیرد به زمین های کشاورزی اطراف اتوبان تهران – قم رفته بودم ؛ در آنجا چند جوان رهگذر و موتور سوار با مشاهده من در داخل زمین های زراعی قصد ایجاد مزاحمت داشتند که با آنها درگیر شدم ؛ در زمان درگیری با این افراد ناگهان سرنشیان دو دستگاه خودرو نیسان با سه سرنشین ( یک نیسان با یک راننده و یک نیسان با دو سرنشین ) با مشاهده صحنه درگیری ، به حمایت من آمده و با استفاده از چاقو آنها را فراری دادند ” .
شاکی پرونده در ادامه اظهاراتش و در خصوص نحوه آزار و اذیت خود به کارآگاهان گفت : “پس از فراری شدن افراد مزاحم ، راننده یکی از نیسان ها به بهانه رساندن من به داخل شهر پیشنهاد داد تا سوار ماشین شوم ؛ من نیز با مشاهده حمایتشان از من در برابر آن چند مزاحم ، به آنها اعتماد کرده و سوار یکی از ماشین های نیسان شدم اما در میانه راه ناگهان تغییر مسیر داده و به داخل بیابان های اطراف حسن آباد رفتند ؛ در آنزمان بود که متوجه نیت واقعی آنها شده بودم اما دیگر هیچ کاری از دستم بر نمی آمد ؛ در داخل بیابان ، فرد چهارمی نیز به این سه نفر اضافه شد و …. ؛ در تاریکی شب آنها مرا در بیابان رها کرده و از محل دور شدند ؛ هوا کاملا تاریک شده بود و من نیز هیچ شناختی نسبت به آنجا نداشتم ” .
آزار و اذیت زن جوان در بیابان های منطقه حسن آباد+تصاویر
**دستگیری هر چهار متهم در کمتر از ۲۴ ساعت :
با توجه به حساسیت پرونده ، تیم ویژه ای از کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی مسئول رسیدگی به پرونده شد ؛
با توجه به اطلاعات بدست آمده در خصوص مشخصات یکی از خودروهای نیسان به شماره انتظامی *** ی ۶۹ ایران ۸۸ ، کارآگاهان موفق به شناسایی و دستگیری یکی از متهمین پرونده بنام “فرهاد . م” در مورخه ۲۳/۰۱/۱۳۹۵ شدند.
با انتقال “فرهاد . م” به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ و انجام مواجه حضوری با شاکی پرونده وی به ناچار لب به اعتراف گشود و ضمن اعتراف صریح به آزار و اذیت شاکی ، سه نفر از بستگان خود بنام های محمد ، میلاد و فرامرز را به عنوان سه همدست خود معرفی کرد .
فرهاد با تأیید اظهارات شاکی در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : “راننده خودرو نیسان در اتوبان تهران – قم هستم ؛ در کیلومتر ۶۵ اتوبان تهران – قم متوجه شدم که چند نفر جوان با یک خانم جوان درگیر شدند ؛ وقتی این خانم مرا دید از من درخواست کمک کرد و من نیز با آن جوان ها درگیر شدم ؛ در حین درگیری ، میلاد و محمد نیز با مشاهده صحنه درگیری به کمک من آمده و نهایتا آنها را فراری دادیم اما در ادامه تصمیم گرفتیم تا خودمان … ” .
آزار و اذیت زن جوان در بیابان های منطقه حسن آباد+تصاویر
فرهاد در خصوص محمد در محل جنایت نیز به کارآگاهان گفت : ” طی تماس تلفنی با محمد موضوع و آدرس را به محمد دادیم و او نیز خود را به محل رساند ” .
آزار و اذیت زن جوان در بیابان های منطقه حسن آباد+تصاویر
با شناسایی محل سکونت میلاد و محمد در منطقه باقرآباد ، ابتدا آنها در محل سکونتشان دستگیر و در ادامه فرامرز نیز در شورآباد دستگیر و هر سه نفر به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند ؛ این سه متهم نیز پس از مواجه حضوری با شاکی پرونده و اطلاع از اعتراف صریح فرهاد ، صراحتا به آزار و اذیت  شاکی پرونده اعتراف کردند .
سرهنگ کارآگاه حسین زارع ، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : ” متهمین پرونده با قرار بازداشت موقت و به دستور مقام محترم قضایی ، هر چهار متهم پرونده در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند ” .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.