پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اقتصاد مقاومتی;مسیر حل مشکلات مردم در نگاه رهبر انقلاب
بیست و هشتمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خبری - تبیینی «خط حزب‌الله» با دو مطلب ویژه به استقبال شعار سال و مطالبه‌ی اصلی رهبر انقلاب از دولت برای حل مشکلات اقتصادی مردم رفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرمقاله‌ی این شماره درباره‌ی چهار هدف تحقق‌یافتنی اقتصاد مقاومتی با عنوان «این ۴ هدف شعاری نیست» است و گزارش این هفته نیز ضمن برشمردن حمایت‌های رهبر انقلاب نسبت به دولت‌ها به تأکید پرتکرار ایشان نسبت به اقتصاد مقاومتی به‌عنوان تنها راه تحقق مطالبات اقتصادی و معیشتی مردم پرداخته است.
عکس ویژه‌ی این شماره نیز به تصویری از عیادت رهبر انقلاب از والدین شهدا در بخش آی.سی.یو بیمارستان خاتم‌الأنبیا در پایان فروردین‌ماه سال ۱۳۹۲ اختصاص داده شده است.
در صفحه‌ی ۳ نشریه نیز ماجرای تلخ تاریخی زنده‌سوزی هشتاد نفر از فرقه‌ی داوودی‌ها در آمریکا به جرم تحصن آورده شده و به این واسطه حقوق بشر به سبک آمریکایی از دیدگاه رهبر انقلاب بررسی شده است.
خط حزب‌الله بیست و هشتمین شماره‌ی خود را به روح پرفتوح شهدای مدافع حرم ارتش جمهوری اسلامی ایران که این روزها به خاک میهن بازگشته‌اند، تقدیم کرده است.
نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A4 جهت مطالعه و A3 برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته است و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.
برای دسترسی به آرشیو نشریه هم می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.
دریافت نسخه تابلو اعلانات | دریافت “خط حزب‌الله” نسخه‌ی مطالعه (A4)دریافت نسخه‌ی چاپ (A3)

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.