پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

کی‌روش از پوستکوگلو اوکی گرفت/ ایران – استرالیا در قلب اروپا
تیم‌های ملی ایران و استرالیا در دیداری تدارکاتی در اروپا به مصاف هم می‌روند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

تیم ملی ایران که خود را برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و در مرحله نهایی در منطقه آسیا این رقابت‌ها آماده می‌کند قرار است خرداد ماه امسال اردوی تدارکاتی را در اروپا برگزار کند.

بر همین اساس قرار بود تیم‌های ملی ایران و کرواسی در تاریخ ۱۰ خردادماه به مصاف هم بروند که دیدار فینال جام حذفی ایران که احتمالا در تاریخ ۹ خرداد برگزار می‌شود، باعث شد تا این دیدار از آنجایی که بازیکنان استقلال و ذوب‌آهن نمی‌توانند تیم ملی را همراهی کنند، با درخواست کی‌روش لغو شد.

در همین راستا و در سفر تیم ملی به اروپا قرار است شاگردان کی‌روش در تاریخ سیزدهم همین ماه در اسکوپیه به مصاف تیم ملی مقدونیه بروند.

برای ادامه سفر اروپایی ملی‌پوشان، سرمربی تیم ملی هفته گذشته در سفر خود به مالزی برای قرعه‌کشی مقدماتی جام جهانی با همتایش در تیم ملی استرالیا مذاکرات لازم را انجام داده تا تیم‌‌های ملی ایران و استرالیا این بار در قلب اروپا با هم دیدار کنند.

آنگه پوستکوگلو، سرمربی استرالیا در همین رابطه با کی‌روش به توافق رسیده تا دو تیم در یک کشور اروپایی و پس از دیدار ایران و مقدونیه، یک دیدار تدارکاتی را با یکدیگر برگزار کنند.

استرالیا در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ که به میزبانی این کشور برگزار شد، عنوان قهرمانی را به دست آورد.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.