پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

جنبش «۱۴ فوریه»: تروریسم واقعی در بحرین رژیم قبیله‌ای آل خلیفه است
جنبش انقلابی 14 فوریه بحرین با صدور بینانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدام دولت بحرین در تروریستی خواندن این جنش و سایر گروه‌های مقاومت، اعلام کرد: « تروریسم واقعی در بحرین رژیم قبیله‌ای آل خلیفه است».

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جنبش انصار انقلاب «۱۴ فوریه» بحرین با صدور بیاینه‌ای گنجاندن نام برخی گروه‌های مقاومت و در رأس آن‌ها حزب الله و ائتلاف «جوانان ۱۴ فوریه» در لیست سیاه را به شدت محکوم کرد.

به گزارش شبکه خبری «العالم»، در این بیانه آمده است: «تروریسم واقعی در بحرین رژیم قبیله‌ای آل خلیفه است».

این جنبش در بیاینه خود اعلام کرد: رژیم بحرین هنگامی که در از بین بردن ائتلاف جوانان انقلابی شکست خورد، چاره‌ای جز این ندید که اسم این ائتلاف را در لیست تروریست‌ها بگنجاند.

در این بیاینه تأکید شده است: رژیم آل خلیفه همان تروریسم است و بالاترین مقام سیاسی آن، «حمد بن عیسی آل خلیفه» فرعون و دیکتاتور بحرین است و اوباش و فرومایگان رژیم او، تروریست‌ هستند که باید در لیست‌های تروریسم گنجانده شود تا با جلادان و مزدوران آن همانند جنایتکاران جنگی و عاملان جنایات کشتار جمعی علیه انسانیت در بحرین محاکمه شوند.

رژیم آل خلیفه سه شنبه (دیروز) با صدور بیانیه‌ای ۶۸ گروه و جنبش  را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داد.

در این لیست نام حزب الله لبنان،سه گروه انقلابی ابن کشور یعنی «ائتلاف انقلابی ۱۴ فوریه، سرایا الاشتر و گروههای مقاومت مردمی» و گروهک‌های القاعده و جبهه النصره وجود دارد.

از دیگر گروه‌هایی که در این لیست وجود دارند عبارتند از: القاعده در شبه‌جزیره عرب (یمن)، بوکوحرام (نیجریه)، جهاد اسلامی (مصر) و مرابطون (مالی) هستند.

اعضای شورای همکاری خلیج فارس در دوم مارس امسال حزب‌الله را گروهی تروریستی معرفی کردند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.