پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

نخستین نشست “کتاب‌خوان تخصصی شعر”
شاعران نام‌آشنای کتاب‌خوان، هموطنان را در کتاب‌هایی که خوانده‌اند شریک می‌کنند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

به نقل از وبلاگ کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی شهرستان خوی /

شاعران نام‌آشنای کتاب‌خوان، هموطنان را در کتاب‌هایی که خوانده‌اند شریک می‌کنند

معاون توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد از برگزاری نخستین نشست «کتاب‌خوان تخصصی شعر» با حضور شاعران صاحب‌نام و نویسندگان کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، محمد اله‌یاری فومنی، معاون توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد با اعلام این خبر گفت: در نخستین ماه از سال خواندن در نهاد، این نشست با حضور شاعران صاحب‌نام و نویسندگان که از اقشار مؤثر بر توسعه فرهنگ کتاب‌خوانی در جامعه هستند، برگزار می‌شود.

اله‌یاری فومنی گفت: در ادامه‌ سلسله ‌نشست‌های موفق «کتاب‌خوان» که از روز بیست و هفتم خرداد ۱۳۹۴ آغاز به کار کرد، نخستین نشست تخصصی «کتاب‌خوان» سال ۱۳۹۵، با هدف به اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده شده و به‌منظور ترویج و تبلیغ فرهنگ مطالعه برگزار می‌شود.

در این نشست که با همکاری مؤسسه فرهنگی ـ ‌هنری شهرستان ادب برگزار خواهد شد، شاعران نام‌آشنایی چون ناصر فیض، محمدمهدی سیار، علی‌محمد مؤدب، میلاد عرفان‌پور، حمیدرضا شکارسری، محمود اکرامی، فریبا یوسفی و اسماعیل امینی به معرفی کتاب می‌پردازند.

گفتنی است «نشست کتاب‌خوان تخصصی شعر» ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۲۵ فروردین ماه با حضور علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی تهران واقع در خیابان بهشت، ضلع جنوبی پارک شهر، برگزار می‌شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.