پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

برادر مغز متفکر حملات پاریس احتمالا به قصد گرفتن انتقام مرگ برادرش راهی اروپا شده
پلیس بین‌الملل طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد برادر کوچک «عبدالحمید اباعود» مغز متفکر حملات پاریس ممکن است به قصد گرفتن انتقام مرگ برادرش، سوریه را به مقصد اروپا ترک کرده باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

پلیس بین‌الملل (اینترپل) طی اطلاعیه‌ای نگرانی خود را از بابت «یونس اباعود» برادر کوچک «عبدالحمید اباعود» مغز متفکر حملات ۱۳ نوامبر پاریس که در جریان تعقیب و گریز با پلیس در سنت دنی مجروح شده بود، اعلام کرد.

به نوشته روزنامه فرانسوی فیگارو، بر اساس اطلاعیه اینترپل، جوانترین عضو خانواده اباعود ممکن است هم‌اکنون به قصد گرفتن انتقام مرگ برادرش، سوریه را به مقصد اروپا ترک کرده باشد و در مسیر رسیدن به اروپا باشد.

بر اساس این گزارش و طبق اطلاعات پلیس بین‌الملل، یونس اباعود پس از ترک سوریه اظهار داشته که ظرف مدت ۱۰ ساعت خود را به اروپا خواهد رساند.

اینترپل همچنین در روز ۱۸ فوریه گذشته در جریان مکالمه تلفنی یونس اباعود و خواهرش یاسمینا که در بلژیک زندگی می‌کند، قرار گرفته است.

در پی انتشار این خبر شبکه RTL با پدر اباعود تماس گرفته اما وی اظهار داشته که خبر جدیدی از پسر کوچکش ندارد و تنها گفته: «مرا ببخشید. من گرفتار هستم و در محل کارم مشغول کار هستم و هیچ خبری هم ندارم.»

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.