پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی/جانشین فرماندهی دژبان کل سپاه:
شعار سال های گذشته محدود به زمان خاص نیست/ کشور به همدلی و هم زبانی نیازمند است
سرهنگ احمد کاکاوند گفت: نگاه ویژه به شعار سال های گذشته مقام معظم رهبری و عمل به آن می تواند در پیشرفت آینده کشور تاثیر بسزایی را داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ احمد کاکاوند در جمع پایوران دژبان کل سپاه ضمن تبریک ایام رجب این ماه را مقدمه‌ای برای درک ماه مبارک رمضان و عروج معنوی انسان خواند و در ادامه تصریح کرد:ماه رجب و شعبان، از جمله ماه‌های رحمت الهی می باشند که مقدمه ای برای ورود به ضیافت الهی است.
وی افزود:  انسان زمانی به مهمانی خدا می رود  که رفتار مطلبوب و خوب از خود نشان داده تا خدا او را به میهمانی خدا دعوت کند.
جانشین فرماندهی دژبان کل سپاه، با بیان اینکه محیط کار و کانون خانواده در ایمان انسان ها تأثیر  بسزایی دارد، خاطر نشان ساخت: محیط کار و خانواده در ایمان انسان ها تأثیر زیادی را به دنبال دارد، به همین سبب است که انسان باید در دنیا خود را از محیط های گناه دور نگه دارد که تا سبب سلب توفیق از طرف خداوند نشود.
معاون اجرایی حوزه مرکزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خصوص سخنرانی نوروزی حضرت آیت الله امام خامنه ای در بین اجتماع بزرگ و همایش مردمی زائران حرم ثامن الحجج علی بن موسی گفت:شعار سال۹۵ «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» ، مبنایی منطقی و استدلالی دقیق دارد و همه ی مردم را به تدبر و تعمق در این مبنای استدلالی داشته، که همدلی و هم زبانی در همه عرصه را می طلبد.
این مقام مسوول در خاتمه افزود: نگاه ویژه به شعار سال های گذشته مقام معظم رهبری و عمل به آن می تواند در پیشرفت آینده کشور تاثیر بسزایی را داشته باشد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.