پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

کی‌روش: بازی واقعا تمام شد و آنها بُردند
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از ترک جلسه با کفاشیان در جمع خبرنگاران رو به ساختمان فدراسیون فوتبال کرد و گفت: بازی واقعا تمام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

کارلوس کی‌روش بعد از جلسه در فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: جلسه خوبی را پشت سر گذاشتیم و در مورد مسایل تیم ملی، مسایل شخصی خود بنده و آینده بود.

کی‌روش در مورد محتوای جلسه گفت: مربوط به افکار خودم می‌شود و فقط ۱۵۰ روز دیگر با اولین بازی مقدماتی جام جهانی زمان داریم اما اکنون زمان بیدار شدن است.

سرمربی تیم ملی در مورد اینکه آینده کی‌روش چه خواهد شد زیرا مردم ایران او را دوست دارند، گفت: من عاشق مردم ایران هستم. در این مطلب شکی نیست. شنبه جلسه دیگری در فدراسیون خواهیم داشت و باید ببینیم چه می‌شود. نمی‌خواهم در مورد مسایل دیگر صحبت کنم.

وی در مورد خداحافظی افشین پیروانی از تیم ملی و اینکه او با تیم ملی ادامه همکاری خواهد داد یا نه گفت: همه می‌دانند چه مسایلی در حال رخ دادن است و منطقی نیست بخواهیم در مورد مسایل دیگر حرف بزنیم. یک ساعت و نیم دیگر من مصاحبه جدیدی از خودم منتشر می‌کنم و در مورد بسیاری از مسایل شفاف‌سازی خواهم کرد. بازی واقعا تمام شد.( او با اشاره دست به ساختمان فدراسیون فوتبال گفت) آنها واقعا بردند.

کی‌روش در مورد اینکه طبقه سوم برنده شد، پاسخی نداد.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.