پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رشیدی: طالب‌لو می‌تواند دروازه‌بان اول باشد/بعید می دانم استقلال قهرمان شود
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: وحید طالب‌لو بعد از اینکه مدتها درون دروازه نبود دیروز در میدان حاضر شد و نشان داد آمادگی بسیار بالایی دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

منصور رشیدی در مورد تساوی یک بر یک استقلال و استقلال خوزستان گفت: بازی خوب و پر تحرکی را روز گذشته مشاهده کردیم. وحید طالب‌لو بعد از اینکه مدتها درون دروازه نبود دیروز در میدان حاضر شد و نشان داد آمادگی بسیار بالایی دارد. او در نیمه اول دو خطر صد در صد و در دقیقه ۶۰ هم یک گل برای استقلال خرید. اما روی گلی که خورد مقصر بود و می‌توانست جایگیری بهتری داشته باشد.

وی در مورد اینکه شوتی که روی گل به سمت دروازه طالب لو زده شد بسیار سرکش بود و گرفتنش سخت به نظر می‌رسید عنوان کرد: این شوت از فاصله ۲۷- ۲۸ متری بود و گلر باید این آمادگی را داشته باشد که چنین ضربه‌ای زده شود. او روی توپ‌های درون ۱۸ بسیار خوب کار کرد ولی در این صحنه می‌توانست کمی بهتر عمل کند.

پیشکسوت استقلال در رابطه با اینکه ‌آیا توان طالب‌لو نیست که دروازه‌بان اول باشد گفت: صد در صد او می‌تواند دروازه‌بان اول باشد. او جوان نیست که بگوییم آینده دارد و می‌تواند در آینده بازی‌های زیادی انجام دهد. طالب لو گلری با تجربه است که در تیم‌های مختلف و تیم ملی بازی کرده است. او توانایی خودش را نشان داده و می‌تواند در هر تیمی به عنوان گلر یک مثمرثمر باشد.

رشیدی در مورد اینکه تساوی دیروز استقلال و استقلال خوزستان به سود پرسپولیس تمام شد عنوان کرد: دیروز بازی پرسپولیس را دیدم واقعا آن‌ها برد شیرینی کسب کردند و پیروزی‌شان سه امتیاز نه بلکه ۳۰۰ امتیاز داشت. فوتبالی که پرسپولیس بازی می‌کند را می‌پسندم. این حرف را در شرایطی می‌زنم که من استقلالی هستم و آرزویم موفقیت تیم استقلال است.

وی تاکید کرد: دوست داشتم در بازی دیروز یک تیم برنده شود زیرا تساوی به سود هیچ کدام از دو تیم نبود. نتیجه بازی دیروز به سود پرسپولیس شد. پرسپولیس این روزها خیلی آماده است و می‌بینیم به خاطر بازی خوبش هر هفته بر تعداد هوادارانش افزوده می‌شود.

پیشکسوت استقلال در مورد اینکه این تیم در حفظ نتیجه ضعیف عمل می‌کند و آیا این مسئله به خاطر مشکل بدنی است گفت: بعید می‌دانم این مسئله به خاطر مشکل بدنی باشد. برخلاف سال‌های گذشته استقلال امسال تیم جوانی دارد و از بازیکنان سرحالی بهره می‌برد و بعید است این بازیکنان از لحاظ بدنی و تاکتیکی کم بیاورند. به نظر من این مشکل به خاطر نداشتن تمرکز است و باید آن‌را رفع کرد.

رشیدی در پاسخ به این سوال که آیا استقلال می‌تواند قهرمان شود گفت: بعید می‌دانم این اتفاق بیفتد با بازی که در هفته‌های اخیر و روز گذشته از پرسپولیس دیدم این تیم را بسیار خطرناک می‌دانم. شرایط جدول به شکلی است که با یک برد و باخت جای استقلال و پرسپولیس عوض می‌شود این دو تیم در دربی هم به مصاف یکدیگر می‌روند که این کار را خطرناک‌تر می‌کند. من شانس پرسپولیس را برای قهرمانی زیاد می‌دانم.

وی در پایان در مورد دیدار مقابل سپاهان گفت: همه حریفان خطرناک هستند و در هفته‌های پایانی تمام مسابقات حکم فینال را دارد. استقلال این هفته‌های با سپاهان، پرسپولیس و تراکتورسازی بازی دارد و کارش بسیار سخت است اما دیدار مقابل حریفانی مثل راه‌آهن، سیاه جامگان و استقلال اهواز هم در این هفته‌ها بسیار سخت است چرا که آن‌ها در شرایط بدی هستند و به هیچ وجه نمی‌خواهند امتیاز از دست بدهند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.