پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

نادی: برخی‌ها لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را ندارند/ مردم همه چیز را درک می‌کنند
سرعتی‌زن سابق تیم ملی والیبال ایران گفت: کسانی که می‌خواهند از پیراهن تیم ملی سواستفاده کنند لیاقت پوشیدن این پیراهن را ندارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

علیرضا نادی درمورد جدایی‌اش از تیم متین ورامین در اواخر فصل اظهار داشت: ابتدا باید بگویم که حضور تیم‌ها به هر قیمتی در لیگ برتر شاید کار درستی نباشد؛ برخی‌ها می‌خواهند خودشان را مطرح کنند و برای این کار وارد والیبال می‌شوند. من هم در لیگ امسال مشکلاتی در تیم ورامین داشتم و تصمیم گرفتم که با این تیم ادامه ندهم.

وی با بیان اینکه از شرایط تیم ملی خبر چندانی ندارم، افزود: بازیکنان حاضر در تیم ملی باید پیشرفت کنند و نباید دست از یادگیری بردارند. شرایط کنونی والیبال ایران به گونه‌ای است که ملی‌پوشان باید قدر پیراهن تیم ملی را بدانند. نباید از پیراهن تیم ملی برای منافع شخصی استفاده شود و اگر این اتفاق رخ دهد باید بگویم که افراد سواستفاده‌گر لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را ندارند.

سرعتی‌زن سابق تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: باید تیم ملی را بخاطر خودش، کشورمان و مردم دوست داشته باشیم و بدون چشم‌داشت مالی فداکاری کنیم و دنبال تبلغیات نباشیم. قطعاً مردم آنقدر فهمیده هستند که همه چیز را درک کنند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.