پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

دوره‌های تخصصی یک‌ساله خبرنگاری در ۵ حوزه خبری
باشگاه خبری توانا خبرگزاری فارس، از بین فعالان متعهد و انقلابی عرصه خبر، در حوزه‌های خبرنگاری اقتصادی، سیاسی، بین‌الملل، اجتماعی و ورزشی در دوره‌های تخصصی عضو می‌پذیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

باشگاه خبری توانا خبرگزاری فارس،در حوزه‌های خبرنگاری اقتصادی، سیاسی، بین‌الملل، اجتماعی و ورزشی در دوره‌های تخصصی عضو می‌پذیرد.

این دوره‌ها به مدت یک‌سال و با دو رویکرد آموزشی و کارورزی برگزار می‌شود و پس از اتمام دوره، به شرکت‌کنندگان گواهی معتبر پایان دوره و گواهی کارورزی خبرنگاری اعطاء خواهد شد.

در این دوره‌ها ضمن آموزش مهارت‌های خبری نظیر خبرگیری و منبع‌یابی، سوژه‌یابی خبری، خبرنویسی، مصاحبه خبری و گزارش‌نویسی، آموزش‌های تخصصی ویژه هر یک از رشته‌های پنج‌گانه تدریس می‌شود.

دوره‌های تخصصی خبرنگاری باشگاه خبری توانا به مدت یک‌سال و زیر نظر دبیران حرفه‌ای و مجرب خبری برگزار می‌شود و کارآموزان می‌بایست در طول این مدت، نسبت به تولید کمی و کیفی اخبار در حوزه تخصصی خود مبادرت ورزند و در پایان این دوره اعضاء برتر جهت همکاری به رسانه‌های خبری جبهه انقلاب اسلامی از جمله خبرگزاری فارس معرفی ‌می‌شوند.

شهریه این دوره‌ها در دو بخش شامل یک میلیون ریال در ابتدای دوره و ماهانه دویست هزار ریال به‌عنوان حق عضویت از اعضاء دریافت خواهد شد.

هم‌چنین در طول این دوره یک‌ساله برنامه‌های متنوع فرهنگی، سیاسی، ورزشی و اردویی برای اعضاء باشگاه در نظر گرفته شده است.

علاقمندان می‌توانند جهت ثبت‌نام از طریق لینک http://tavananc.ir/member اقدام کرده و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۹۱۱۸۵۰ تماس حاصل نموده و یا به نشانی خیابان انقلاب، ضلع شمال‌شرقی چهارراه حافظ، کوچه شهید سعیدی، بن‌بست شبنم، دانشکده رسانه خبرگزاری فارس، طبقه دوم، باشگاه خبری توانا مراجعه کنند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.