پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

شهردار آمل;
کارهای اجرایی در آمل برازنده شهر بزرگ و با اصالت آمل نبوده است/ حق آمل و آملی بسیار بیشتر از اتفاقات خوب رقم خورده در شهر است
سید حمید هاشمی شهردار آمل در گفت‌ وگو با خبرنگار مازندرانه در حاشیه بازدید از پروژه بلوار امیر ۷ گفت: بایستی از دکتر یوسفیان بابت تمامی تلاش هایش در طول مدت فعالیتشان تشکر کنم و همچنین با تلاش هایی که از دکتر حاجی پور دریک ماه اخیر دیدم فکر می‌کنم اگر همدلی بیشتری توسط نهادهای مدیریت شهری و نهادهای سیاسی و نماینده محترم شهر آمل رقم بخورد، قطعا رشد توسعه این شهرستان با سرعت خیلی بیشتری انجام خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سید حمید هاشمی شهردار آمل در گفت‌ وگو با خبرنگار مازندرانه در حاشیه بازدید از پروژه بلوار امیر ۷ گفت: ما شرایط خاصی که به خاطر کرونا در کشور حکمفرماست را درک کرده ایم اما با تمامی این اوصاف بیکار نبودیم و پروژه خیلی خوبی را در یک منطقه کمتر توسعه یافته استارت زدیم.

وی افزود: با اینکه چهار ماه به دلیل شیوع ویروس کرونا در شرایط سختی بودیم اما همکاران ما سعی کردند، با کار زیبا ، طراحی و اجرای خوب و عالی شرایط را در این منطقه ارتقا داده و خداروشکر پروژه ی منطقه امیر ۷ مانند تمامی پروژه‌هایی که در گذشته انجام شد به خوبی پیش رفت.

هاشمی ادامه داد: روند توسعه آمل باید شدت بیشتری داشته باشد و همکاران ما به همراه عزیزان شورا تلاش بر این داریم نقاطی که به آنجا بی توجهی شده است را ارتقا بدهیم و سعی کردیم با شرکتهای زیر ساخت موبایل مثل ایرانسل و همراه اول هم رایزنی هایی انجام دهیم.

وی تصریح کرد: قطعاً ما از هر چیزی که به ضرر مردم است، امتنا خواهیم کرد و با توجه اینکه بودجه لازم دیر به ما رسید، از همکاران خدوم و زحمتکش خودم که برای هر چه زودتر تمام کردن این پروژه شبانه روزی تلاش می کردند نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

شهردار آمل تاکید کرد: بایستی از دکتر یوسفیان بابت تمامی تلاش هایش در طول مدت فعالیتشان تشکر کنم و همچنین با تلاش هایی که از دکتر حاجی پور دریک ماه اخیر دیدم فکر می‌کنم اگر همدلی بیشتری توسط نهادهای مدیریت شهری و نهادهای سیاسی و نماینده محترم شهر آمل رقم بخورد، قطعا رشد توسعه این شهرستان با سرعت خیلی بیشتری انجام خواهد گرفت.

وی عنوان کرد: تا به حال اتفاقات خوبی برای شهر آمل افتاد، اما برازنده شهر بزرگ و با اصالت آمل نبوده و به نظر من می شود در حوزه های مختلف کار کرد و آمل و آملی ها حقشان خیلی بیشتر از اتفاقاتی که امروز می‌بینیم است و به همین خاطر ما سعی می کنیم اکثر هزینه ها را از از بودجه دولت بگیریم که کمتر به مردم فشار بیاید.

هاشمی در پایان یادآور شد: فقط شهرداری موظف به اجرای کارهای شهری نیست و بسیاری از ادارات در حوزه های مختلف وظیفه دارند که پای کار بیایند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.