پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیر واحد طراحی فنی و نظارت مجموعه شهرداری آمل;
پروژه بلوار امیر ۷ به طول ۶۵۰ متر در کمتر از چهار ماه به بهره برداری رسید
محمد سالار مدیر واحد طراحی فنی و نظارت مجموعه شهرداری آمل در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه در حاشیه بازدید از پروژه بلوار امیر ۷ گفت: این پروژه به طول 650 متر، تقریباً از اسفند ماه سال ۹۸ استارت خورد و به دلیل شیوع ویروس کرونا یک ماه به تعویق افتاد و سپس این پروژه در کمتر از ۴ ماه با تلاشها و پیگیری های شهردار و تمامی همکارانم در واحد عمرانی فضای سبز و دیگر نهادهای نظارت کننده به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محمد سالار مدیر واحد طراحی فنی و نظارت مجموعه شهرداری آمل در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه در حاشیه بازدید از پروژه بلوار امیر ۷ گفت: این پروژه به طول ۶۵۰ متر، تقریباً از اسفند ماه سال ۹۸ استارت خورد و به دلیل شیوع ویروس کرونا یک ماه به تعویق افتاد و سپس این پروژه در کمتر از ۴ ماه با تلاشها و پیگیری های شهردار و تمامی همکارانم در واحد عمرانی فضای سبز و دیگر نهادهای نظارت کننده به بهره برداری رسید.

وی افزود:در طول این مدت کارهای بسیاری در طول مسیر انجام شده است که بهسازی کانال آب کشاورزی به طول ۶۵۰ متر با دیوار چینی بلوکی یکی از اقدامات ما بود.

سالار ادامه داد: واحد طراحی فنی و نظارت مجموعه شهرداری آمل در ادامه احداث پیاده رو به طول ۱۳۰۰ متر با عرض ۲ متر و نصب سنگ جدول جهت ایجاد پیاده رو و رفیوژ به طول ۲۵۰۰ متر را به سرانجام رساند.

وی تصریح کرد: نصب تیر روشنایی فلزی جهت روشنایی مسیر به تعداد ۱۲۵ اصله و همینطور جابه جایی ۱۲۰ اصله تیر چراغ برق بتنی جهت تعریض مسیر اقدامات دیگر در طول اجرای این پروژه بود.

مدیر واحد طراحی فنی و نظارت مجموعه شهرداری آمل تاکید کرد: در ادامه برداشت آسفالت جهت شیب بندی مناسب برای هدایت آب سطحی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و آسفالت مجدد در مسیر خیابان جدید پس از تعریض به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و حدود ۳۰۰۰ متر مربع آسفالت از قبل دست نخورده مانده نیز در دستور کار قرار گرفت و به پایان رسید.

وی خاطر نشان کرد: احداث ۴ دهنه پل ماشین رو جهت دسترسی به کوچه های اطراف و در خیابان اصلی در مجموع به طول ۱۳۰ متر از جمله کارهایی بود که توسط واحد طراحی فنی و نظارت مجموعه شهرداری آمل در طول مدت این پروژه به مرحله اجرا در آمد.

سالار در پایان گفت: بایستی از شهردار و تمامی همکارانم در واحد عمرانی فضای سبز و دیگر نهادهای نظارت کننده تشکر کنم که ما را در این پروژه ها همراهی کردند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.