پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رییس اداره ورزش جوانان شهرستان آمل مطرح کرد;
نقش پررنگ حوزه ورزش همگانی بر سلامت افراد
اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان آمل در جلسه کارگروه توسعه ورزش همگانی شهرستان گفت: علیرغم اینکه آمل در حوزه همگانی برابر اعلام معاون محترم توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران بهترین عملکرد را در بین شهرستانهای استان داشته، اما این کافی نبوده و در این حوزه می بایست تلاش ها بیشتر شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جلسه کارگروه توسعه ورزش همگانی شهرستان آمل پیش از ظهر روز شنبه ۳۱ خرداد به ریاست دکتر پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل تشکیل شد.

اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در این جلسه گفت: امروزه همگان به نقش ورزش به ویژه ورزش همگانی واقفند و روزانه مقالات و مطالب مختلفی در این زمینه انتشار پیدا میکند که همین موضوع کافیست سیاست گذاران ورزشی برنامه های ویژه وخلاقانه ای در حوزه همگانی تدوین و نیز از تمامی ابزار و امکانات لازم جهت بسط و گسترش ورزش استفاده نمایند که ماحصل آن رابطه مستقیم با دو موضوع سلامت و نشاط اجتماعی خواهد بود.

متولی ورزش آمل ادامه داد: علیرغم اینکه آمل در حوزه همگانی برابر اعلام معاون محترم توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران بهترین عملکرد را در بین شهرستانهای استان داشته، اما این کافی نبوده و در این حوزه می بایست تلاش ها بیشتر شود.

وی تصریح کرد:  انتطار داریم تمامی دستگاههای همیار که به نوعی در زمینه ورزش به ویژه ورزش همگانی نقش ایفا می کنند عمیق تر وجدی تر ورود پیدا کنند تا بتوانیم شهری سالم تر همراه با شور و نشاط اجتماعی بهتری داشته باشیم.

اسماعیل پهلوان سپس با تقدیر از سرپرست و کارشناسان حوزه ورزش همگانی اداره ورزش و جوانان و هیاتهای ورزشی امل اعلام کرد: موضوع کرونا سبب نشد که موضوع ورزش همگانی متوقف شود و در طرح پویش ورزش در منزل آمل سرآمد استان شد.

وی اظهار امیدواری کرد: فعالیت ها در سالجاری با قوت و شدت بیشتری برنامه ریزی و پیگیری شود و از تغییر هیات همگانی آمل خبر داد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.