پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل;
تاسیس گرمخانه در شهرستان آمل یکی از نیازهای اساسی و مبرم می باشد
به منظور هم اندیشی و آشنایی با حوزه فعالیتها و برنامه های بهزیستی و بررسی مسائل و نارسائیها و آسیب های اجتماعی و استفاده از ظرفیت‌های شهرستان آمل ، جلسه ای با حضور اسفندیاریان رئیس اداره بهزیستی شهرستان با رئیس و اعضای شورا ی اسلامی شهر آمل در سالن کنفرانس شورای اسلامی شهر آمل برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

کبری اسفندیاریان رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل در نشست هم اندیشی با اعضای شورای اسلامی شهر آمل بیان کرد: امیدواریم با خرد جمعی گام مثبتی در راستای بهتر زیستن جامعه هدف و شهروندان برداریم.

وی ضمن تشریح برخی از فعالیتها و اقدامات بهزیستی گفت : در اجرای وظایف و خدمات حوزه‌های مختلف بهزیستی و درراستای توانمند سازی افراد جامعه هدف و ارتقاء سطح سلامت روحی و بهداشت روانی افراد جامعه لزوم بر همکاری مستمر و توأمان می باشد و امیدواریم با خرد جمعی گام مثبتی در راستای بهتر زیستن جامعه هدف و شهروندان بر داریم.

اسفندیاریان تاسیس گرمخانه را یکی از نیازهای اساسی و مبرم شهرستان دانست و گفت : در اینگونه مراکز اسکان به افراد بی سرپناه ، توزیع غذای گرم و یک وعده صبحانه ، خدمات بهداشتی از جمله استحمام و توزیع بسته‌های بهداشتی به این افراد ارائه می‌شود که منجر به زیبایی چهره شهر و کنترل و پیشگیری از بیماریهای واگیردار شامل : ایدز . کرونا و …. خواهد بود .

ابراهیم زاده رئیس شورای اسلامی شهر آمل اهمیت و نقش بهزیستی در مدیریت شهری و شهروندی را پر رنگ دانست و گفت : مجموعه بهزیستی میتواند تاثیر بسزایی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی (کوکان کار و خیابانی – مبارزه با موادمخدر – اورژانس اجتماعی – کودک آزاری – همسر آزاری – سالمند آزاری و .. ) بطوریکه با تعامل و همکاری با بهزیستی شاهد خدمات خوبی به ساکنین مناطق آسیب و کم برخوردار بودیم .

وی گفت : بهزیستی سازمانی است که برای بهتر زیستن شکل گرفته است تا به انسانها کمک کند که بتوانند مسیر زندگیشان را بهتر یاد بگیرند و شاهد کمترین آسیبهای اجتماعی باشیم.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.