پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

در راستای برخورد قاطعانه با ارازل و اوباش;
امام جمعه آمل از تلاش های نیروی انتظامی این شهرستان تقدیر کرد + فیلم
حجت السلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی در خطبه های این هفته نمازجمعه آمل با اشاره به تلاش های نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی توانست در کمترین زمان ممکن با ارزال و اوباشی که در صدد ایجاد اختلال در امنیت خاطر مردم بودند با قاطعیت برخورد واین افراد را دستگیر کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حجت السلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی در خطبه های این هفته نمازجمعه آمل با اشاره به تلاش های نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی و سپاه در زمان ویروس کرونا به خوبی در میدان حضور داشتند و در جهت امنیت، رفاه و آسایش مردم فعالیت های موثری انجام دادند.

وی در ادامه با تمجید از قاطعیت نیروی انتظامی در برخورد با ارازل و اوباش، عنوان کرد: وقتی ارازل و اوباش در اطراف شهر حرف های نامربوطی زدند،باورود و واکنش سریع نیروی انتظامی مواجه شدند.

امام جمعه آمل از ضبط بیش ۶۰ قطعه اسلحه غیرمجاز خبرداد و اظهار کرد: نیروی انتظامی توانست در کمترین زمان ممکن با ارزال و اوباشی که در صدد ایجاد اختلال در امنیت خاطر مردم بودند با قاطعیت برخورد واین افراد را دستگیر کند.

حجت الاسلام مرتضوی در پایان از زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی در تامین امنیت جامعه قدردانی کرد و افزود:قطعا از فرمانده محترم انتظامی شهرستان آمل جناب سرهنگ آزادی و همکارانشان حمایت می کنیم تا برخورد قاطعانه شان را با ارازل و اوباش تداوم بخشند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.