پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیر عامل موسسه انجمن توانا شهرستان آمل;
طرح حامیان کتاب به منظور حمایت از کودکان کم برخوردار می باشد
ماهرخ ناییج عضو هئیت مدیره و مدیر عامل موسسه انجمن توانا شهرستان آمل گفت: هدف از طرح حامیان کتاب در جهت خرید و اهدای کتابهای آموزشی و غیر آموزشی برای بچه های کم برخوردار و کم توان است که این حمایت از طرف حامیان کتاب، با پرداخت ماهانه به مبلغ 10 هزار تومان انجام می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

ماهرخ ناییج عضو هئیت مدیره و مدیر عامل موسسه انجمن توانا شهرستان آمل گفت: هدف از طرح حامیان کتاب در جهت خرید و اهدای کتابهای آموزشی و غیر آموزشی برای بچه های کم برخوردار و کم توان است که این حمایت از طرف حامیان کتاب، با پرداخت ماهانه به مبلغ ۱۰ هزار تومان انجام می شود.

وی افزود: این ایده توسط خانم سارا فرخی حامی فرهنگی انجمن توانا آمل و همینطور اولین بار برای خرید ۲ جلد کتاب برای ۲ دانش آموز تحت پوشش با حضور مراسم ویژه ای با حضور اسفندیاریان رییس اداره بهزیستی آمل و اعضای هیئت مدیره انجمن توانا در مکان انجمن صورت گرفت.

ناییج ادامه داد: همچنین گفتنی است این گروه نیاز به حامیان زیادی در جهت فرهنگ کتاب خوانی و آموزش دارد که باید از همه همشهریان آملی برای کمک و پیشبرد این طرح دعوت کنیم.

مدیر عامل موسسه انجمن توانا شهرستان آمل تصریح کرد: در همین راستا تفاهم نامه ای ۲ جانبه بین انجمن معلولان توانای آمل و مسئول حامیان کتاب خانم فرخی با نظارت اداره بهزیستی آمل منعقد شد.

سارا فرخی مجری این طرح گفت: به این موضوع فکر کردم که شاید نتوانم در جهان تاثیری داشته باشم اما در شهرم و محیط اطراف خودم قطعا می توانم تاثیر گزار باشم .

وی ادامه داد: فکر میکردم اگر آموزش لازم و استخوان داری را در سنین پایین خصوصا دبستان و پیش دبستانی داشته باشیم قطعا می توانیم دنیای قشنگتری را برای کودکان خودمان رقم بزنیم.

خبر : سحر صالحی

 

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.