پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی;
برای حل معضل زباله عمارت از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم
رضا حاجی‌پور نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در اولین جلسه سال ۹۹ شورای اداری شهرستان آمل گفت: رودخانه هراز و منابع زیرزمینی ما به دلیل زباله های عمارت در خطر جدی است و ما از این آب استفاده می‌کنیم،در زمین های کشاورزی می ریزیم و از آن محصولات متعددی را به دست می آوریم و مصرف آن موجب پدید آمدن اغلب بیماری هایی که این روزها شاهدش هستیم می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

اولین جلسه سال ۹۹ شورای اداری شهرستان آمل روز گذشته با حضور رضا حاجی پور نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی ،اعضای شورای تامین،رئسای ادارات و سازمان های شهرستان برگزار شد.

خسرو ابراهیم زاده رئیس شورای شهر آمل در خصوص زباله عمارت عنوان کرد:بنده ۷ سال افتخار خدمت در شورای شهر را دارم و از ابتدا شاهد ایستادگی تمامی همکاران عزیز و مسئولین شهرستان آمل در خصوص این معضل بودم.

وی افزود: یکی از موضوعاتی که برای ما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود،بحث «زباله عمارت» بود که مشکلات متعدد آن از گذشته تا به حال حل نشد. یکی از حوادثی که در ۱۰ روز گذشته اتفاق افتاد،رانش بخشی از عمارت بود، چه بسا اگر این اتفاق در ایام تعطیلات رخ می‌‌داد و به سمت جاده بود منجر به خسارات جانی زیادی می شد که جبران ناپذیر بود.

ابراهیم زاده ادامه داد: شورای شهر و مسئولین کشوری تمامی موارد زیست محیطی منطقه منال را تایید کرده بودند اما آن چیزی که ما امروز مشاهده می کنیم از نقاط ضعف دولت است، چرا پس از گذشت این همه سال استان مازندران همچنان بایستی ساز جدایی و بحث تصمیمات سیاسی شهر من و شما را داشته باشد؟

وی در ادامه خطاب به نماینده مردم شهرستان آمل بیان کرد: بنده از شما و بقیه نمایندگان استان مازندران تقاضا می کنم که به این موضوع ورود و رسیدگی کنید و بدانید ما مسئولین و مردم از کوچک تا بزرگ پای کار می ایستیم و در کنار شما هستیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: شک نکنید این خطر برای خانواده ی من و شما نیز وجود دارد و من تقاضا دارم این اوجب واجبات که چند سالی است در آن کوتاهی شده در راس کارها قرار گیرد و حل شود.

در ادامه رضا حاجی‌پور نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در همین راستا مطرح کرد: خدمت جناب نوبخت در خصوص زباله عمارت عرض کردم که چندین سال است زباله های بابل و بابلسر و محمود آباد و سایر شهر های اطراف را به آمل آوردیم و آن را تبدیل به قله یا عمارت زباله کردیم.

وی افزود: رودخانه هراز و منابع زیرزمینی ما به دلیل زباله های عمارت در خطر جدی است و ما از این آب استفاده می‌کنیم،در زمین های کشاورزی می ریزیم و از آن محصولات متعددی را به دست می آوریم و مصرف آن موجب پدید آمدن اغلب بیماری هایی که این روزها شاهدش هستیم می باشد.

نماینده مردم آمل ادامه داد: دکتر اکبری ریاست اداره بهداشت شهرستان آمل بایستی گزارشی در راستای بیماران سرطانی شهرستان آمل به ما ارائه دهند تا زمانی که میخواهیم فریاد بزنیم دستهایمان پر باشد و حرفی برای گفتن داشته باشیم.

وی در آخر جلسه یادآور شد: ما نهایت همکاری را در این زمینه داریم و در این راستا تلاش می‌کنیم زیرا سلامتی مردم در خطر است و ما در قبال آن مسئول هستیم.

تنظیم: سیده ستایش موسوی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.