پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

شهردار آمل خبر داد;
ساماندهی و زیبا سازی ورودی‌ های شهر دغدغه شهرداری و شورای شهر آمل است
سید حمید هاشمی شهردار آمل در جلسه بررسی نهایی طرح اصلاح هندسی و ساماندهی ورودی آمل از محور هراز گفت: یکی از دغدغه‌های مهم شهرداری و شورای اسلامی شهرآمل ، ساماندهی و زیبا سازی ورودی‌های شهر است که نقشه های اجرایی طرح تهیه شده و به زودی عملیات اجرایی آن با همکاری اداره راه و شهرسازی آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سید حمید هاشمی شهردار آمل در جلسه بررسی نهایی طرح اصلاح هندسی و ساماندهی ورودی آمل از محور هراز، با اشاره به اینکه ورودی شهرها به عنوان یکی از عناصر هویت بخش شهر است گفت: شهر آمل بعنوان اولین شهر مازندران از تهران در محور هراز است و زمانی که مسافران از این ورودی وارد استان می شوند با پیشانی مازندران مواجهه شده و نابسامانی و ناهنجاری های آن می تواند تصاویری ناخوشایند در ذهن ها تداعی کند.

وی ادامه داد: از این رو ورودی شهر باید از نظر طراحی متناسب به شرایط و شاخصه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقلیمی بوده و از آراستگی و زیبایی مناسب برخوردار باشد.

شهردار آمل اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های مهم شهرداری و شورای اسلامی شهرآمل ، ساماندهی و زیبا سازی ورودی‌های شهر است که نقشه های اجرایی طرح تهیه شده و به زودی عملیات اجرایی آن با همکاری اداره راه و شهرسازی آغاز می شود.

هاشمی تاکید کرد: تلاش داریم در شناساندن شهر به مسافران با ساماندهی و زیباسازی ورودی شهر در توسعه، آبادانی و رونق اقتصادی شهر اقدام کنیم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.