پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیر کارگاه تولیدی رضا در آمل بیان کرد;
تولید و توزیع بیش از ۱۱۰ هزار عدد ماسک رایگان در آمل
عبدالله شکری مدیر کارگاه تولیدی رضا در آمل طی گفتگو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: تا به حال بیش از 110 هزار عدد ماسک تولید و توزیع شده است; ضمن اینکه 20 هزار عدد ماسک نیز مقرر شد در سالگرد شهید رضا حاجی زاده در بین مردم به نیت همسر و فرزاندان این شهید مدافع حرم والامقام توزیع کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در این روزها که ویروس کرونا کشور را درگیر کرده است، مردان و زنان پاک سرشت و فداکاری پای کار هستند تا با تولید ماسک، دستکش و مواد ضد عفونی و همچنین تهیه بسته های معیشتی به هم وطنان خود یاری کنند.

امروز به سراغ یکی از کارگاههای تولید ماسک در سطح شهرستان آمل رفتیم و با مسئول آن عبدالله شکری که کاسبی خود را تعطیل و مغازه اش را به کارگاه تولید ماسک مبدل ساخت و از اولین روزهای شیوع ویروس کرونا تا به حال در حال خدمت می باشد، گفتگوی کوتاهی را ترتیب دادیم.

عبدالله شکری مدیر کارگاه تولیدی رضا در خیابان نور شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: با ورود ویروس کرونا به کشور و شهرستان آمل  و همینطور دستور حضرت امام خامنه ای تصیمم گرفتیم کارگاه تولید ماسک را راه اندازی کنیم و به همت برخی دوستان این کار را از سوم اسفند ماه ۱۳۹۸ شروع کردیم.

وی افزود: در این کارگاه بیش از ۳۰ نفر از قشرهای مختلف مشغول فعالیت می باشند، که بدون هیچ حقوق و مزایایی فقط برای رضای خدا بیش از ۲ ماه پای کار هستند.

شکری ادامه داد: از روز نخست کار تا به حال بیش از ۹۰ هزار عدد ماسک تولید و در بین اقشار مختلف مردم توزیع شده است و هر ارگان، نهاد، سازمان و شخص عادی می تواند برای دریافت ماسک به ما مراجعه کند.

وی تصریح کرد: ۲۰ هزار ماسک نیز در حال حاضر آماده شده است که تصمیم داریم در سالگرد شهید رضا حاجی زاده در بین مردم به نیت همسر و فرزاندان این شهید مدافع حرم والامقام توزیع کنیم.

مسئول کارگاه تولید ماسک اظهار داشت:۲۰ هزار ماسک دیگر نیز،  زیر دوخت قرار دارد و به یاری خدا تا آنجایی که در توان ما باشد در خدمت همشهریان عزیز آملی خواهیم بود.

وی تاکید کرد:هزینه ها به صورت کاملا شخصی از بین افراد حاضر جمع آوری شده است و همسر شهید حاجی زاده نیز مبلغی به این امر اختصاص دادند.

شکری در پایان گفت: به دستور حضرت امام خامنه ای به میدان آمدیم و با انگیزه خدمت به مردم و رضای خدا تا توان داریم، این کار را انشالله تا نابودی ویروس کرونا ادامه خواهیم داد.

تنظیم : سحر صالحی

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.