پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده سپاه ناحیه آمل خبر داد;
توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته معیشتی طی رزمایش کمک مومنانه در آمل
سرهنگ جابر عسگری فرمانده سپاه ناحیه آمل در حاشیه رزمایش همدلی کمک مومنانه، طی گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: از ابتدا تا انتهای ماه مبارک رمضان 10 هزار بسته معیشتی برای توزیع در بین اقشار مختلف مردم در نظر گرفته شده است که از این تعداد 6 هزار و 700 بسته، امروز توسط بسیجیان آملی به دست نیازمندان خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ جابر عسگری فرمانده سپاه ناحیه آمل در حاشیه رزمایش همدلی کمک مومنانه طی گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: در ابتدا سالروز تاسیس سپاه پاسداران و همینطور پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نظامی سپاه را خدمت تمامی هم وطنانم تبریک و تهنیت عرض می کنم.

وی گفت: آنچه که امروز مشاهده می کنید رزمایش همدلی کمک مومنانه،  در ادامه مسیر مبارزه با ویروش منحوس کرونا می باشد .

عسگری ادامه داد: اتفاقهای بزرگی توسط سپاه ناحیه آمل از دوره شیوع ویروس کرونا تا به حال در ۲ مرحله رقم خورد و می توان گفت، با هزینه ی ۱۸ میلیارد تومانی، سپاه در وسط میدان حضور داشت.

وی افزود: همراهی و همیاری با مردم ، پرستاران، پزشکان، کادر درمانی ، بیمارستان ها، و غیره را در دستور کار قرار داده بودیم و در فاز اول نیز بیش از ۸ هزار بسته معیشتی در بین اقشار مختلف مردم توزیع شد.

فرمانده سپاه آمل تصریح کرد: امروز بر حسب فرمایش رهبر عزیزمان ما این کمک مومنانه را شروع کردیم و تا پایان ماه مبارک رمضان چشم انداز ما بیش از ۱۰ هزار بسته معیشتی می باشد که باید در بین اقشار مختلف مردم توزیع شود.

وی تاکید کرد: برای امروز توزیع ۶ هزار و ۷۰۰ بسته معیشتی را در دستور کار قرار دادیم که از روز گذشته کارهای آن انجام شد و مابقی بسته ها نیز در ادامه بین مردم عزیمان پخش خواهد شد.

این مقام مسئول در پایان اظهار داشت: بسیج و سپاه از اول انقلاب در جنگ، سیل، زلزله و همه ی اتفاق هایی که رخ داده بود در کنار مردم حضور دارند و در حال حاضر هم این موضوع صدق می کند و تا ظهور آقا امام زمان(عج) نیز این مسیر ادامه خواهد داشت.

خبر و تنظیم: سحر صالحی

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.