پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس شورای اسلامی شهر آمل;
اتمام پروژه بلوار ولایت جنوبی نیازمند نگاه ویژه می باشد/ممیزی املاک در سال ۹۹ باید اجرایی شود
خسرو ابراهیم زاده رئیس شورای اسلامی شهر آمل صبح امروز در جلسه بررسی بودجه سال 99، گفت: امیدواریم در سال 99 از پراکندگی پروژه های عمرانی پرهیز شود و چند خواسته مهم و به حق شهروندان مانند بازسازی و ترمیم آسفالت ، اتمام بلوار ولایت جنوبی، مناسب سازی و ساماندهی بستر رودخانه هراز، پیاده راه سازی هسته مرکزی شهر و احداث ساختمان شهرداری با جدیت و نگاه ویژه ای دیده شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

صبح امروز جلسه بررسی بودجه سال ۹۹ با حضور اعضای شورای اسلامی شهر آمل، سید حمید هاشمی شهردار آمل و چند نفر از معاونین شهرداری با حضور خبرنگاران برگزار شد.

در این جلسه خسرو ابراهیم زاده رئیس شورای اسلامی شهر آمل بیان کرد: شورای اسلامی شهر وظایفی دارد که یکی از این موارد مهم بررسی بودجه سالیانه شهرداری در سرفصل های مختلف می باشد.

وی افزود: شیوع کرونا ویروس متاسفانه اجازه نداد که جلسه بررسی بودجه زودتر اتفاق بیافتد و با توجه به اینکه شهرداری بودجه ۳۰۰ میلیارد تومانی سال ۹۹ را در اسفند ۹۸ به شورا تقدیم کرد، تصمیم گرفتیم تا از شهردار برای دفاع از۲ برابر شدن بودجه اهدایی نسبت به سال گذشته دعوت کنیم.

ابراهیم زاده ادامه داد: با توجه به شرایط درآمدی و افزایش ۵ درصدی درآمد سال ۹۸ و شرایط کرونایی موجود که برخی از مشاغل تعطیل شده است بودجه سال آینده صد درصد افزایش یافته است که این موضوع موجب خرسندی ما می شود.

وی تصریح کرد: اجرایی کردن ممیزی املاک در سال ۹۹ باید انجام شود و همچنین به خاطروجود برخی هزینه ها، بودجه سال ۹۹ باید اصلاح شود که با مشورت اعضای شورای شهر در بررسی و اصلاح آن اقدامات مناسب را انجام خواهیم داد.

رئیس شورای اسلامی شهر آمل تاکید کرد: کارکنان و کارمندان مجموعه شهرداری زحمات زیادی را در طول سال متحمل می شوند و باید حمایت های لازم از آنها صورت گیرد و خودم که ۷ سال به عنوان خادم مردم در این جایگاه حضور دارم، علارغم اختلاف نظرهایی که بین اعضا در این سالها وجود داشت، ولی همگی نگاه مثبتی به این عزیزان داشتند و می توان گفت پرداخت حقوق و مزایا که هزینه جاری محسوب می شود، باید اولویت ما و هر مجموعه دیگری باشد.

وی اظهار کرد: بلوار ولایت جنوبی یکی از مهمترین پروژه های ما می باشد که باید همت کنیم و با در نظر گرفتن بودجه مناسب، آن را به اتمام برسانیم.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: پروژه های عمرانی توسط شهرداری نیاز سنجی و اولویت بندی شده و و پس از بررسی در شورای اسلامی شهر مصوب می شود، چرا که شورا سیاستگذار می باشد.

وی بیان کرد: خدماتی که به شهروندان آملی داده می شود، باید مناسب با صدور پروانه های ساختمانی و هزینه هایی که از آنها می گیریم باشد و در این امر باید توجه ویژه ای داشته باشیم تا مردم متضرر نشوند.

ابراهیم زاده در پایان گفت: امیدواریم در سال ۹۹ از پراکندگی پروژه های عمرانی پرهیز شود و چند خواسته مهم و به حق شهروندان مانند بازسازی و ترمیم آسفالت ، اتمام بلوار ولایت جنوبی، مناسب سازی و ساماندهی بستر رودخانه هراز، پیاده راه سازی هسته مرکزی شهر و احداث ساختمان شهرداری با جدیت و نگاه ویژه ای دیده شود.

خبر: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.