پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رییس شورای اسلامی شهر آمل خبر داد;
تصویب اصلاح و متمم بودجه سال ۹۸ شهرداری آمل
خسرو ابراهیم زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل از تصویب اصلاح و متمم بودجه سال ۹۸ شهرداری آمل در سومین جلسه رسمی شورا در سال جدید که صبح امروز با حضور کلیه اعضای شورا، معاون اداری و مالی شهرداری، روسای امور مالی و درآمد شهرداری و خبرنگاران برگزار شد، خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

رییس شورای اسلامی شهر آمل از تصویب اصلاح و متمم بودجه سال ۹۸ شهرداری آمل در سومین جلسه رسمی شورا در سال جدید که صبح امروز با حضور کلیه اعضای شورا، معاون اداری و مالی شهرداری، روسای امور مالی و درآمد شهرداری و خبرنگاران برگزار شد، خبر داد .

خسرو ابراهیم زاده ضمن تبریک ولادت باسعادت منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج) اظهار داشت : امیدوارم به برکت این روزهای بزرگ و باعظمت و دعاهای خیر شهروندان ویروس کرونا هر چه سریع تر از بین برود و این دعاها موجب بدست آوردن سلامتی و شفای مریضان شود و بتوانیم جمع صمیمی خانواده های خود و چرخه زندگی اجتماعی را ببینیم .

وی در ادامه افزود : طی چند جلسه اخیر شورا متمم بودجه سال ۹۸ شهرداری آمل بررسی و مبلغ ۱۸۹ میلیارد تومان به تصویب کلیه اعضای شورا رسیده است .

رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه تلاش می کنیم در سال ۹۹ درآمدهای بیشتری برای شهرداری محقق نمائیم اذعان داشت : بودجه شهرداری آمل در سال ۹۸ به میزان ۱۵۰ میلیارد تومان پیش بینی شده بود که بحمدالله درآمد شهرداری افزایش یافته و امیدوارم بتوانیم این افزایش درآمد را برای توسعه شهری و اجرای پروژه های عمرانی استفاده کنیم .

وی تصریح کرد : بر این اساس تنظیم بودجه سال ۹۹ شهرداری در جلسه آتی شورا با حضور شهردار و مسئولین ذیربط شهرداری آغاز خواهد شد .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.