پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مسئول بسیج رسانه شهرستان آمل مطرح کرد:
عملیات بزرگ پاکسازی به همت قرارگاه پدافند زیستی سپاه ناحیه آمل برگزار شد
علی نیک زاد مسئول بسیج رسانه شهرستان آمل در حاشیه عملیات بزرگ پاکسازی محیطی توسط قرارگاه پدافند زیستی سپاه ناحیه آمل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: از خبرنگاران و فعالان رسانه ای که از ابتدای این ویروس منحوس در کنار کادر درمانی و مردم بودند و از هیچ تلاشی مضایقه نکردند کمال تقدیر و تشکر را دارم .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

علی نیک زاد مسئول بسیج رسانه شهرستان آمل در حاشیه  عملیات بزرگ پاکسازی محیطی توسط قرارگاه پدافند زیستی سپاه ناحیه آمل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: برنامه ای که امروز شاهد آن هستیم عملیات بزرگ پاکسازی محیطی که به همت پدافند قرارگاه زیستی سپاه ناحیه آمل برگزار شد.

وی افزود: مراسم امروز با حضور پررنگ سبزپوشان فداکار سپاه و بسیجیان همیشه در صحنه شهرستان آمل با شکوه هر چه تمام تر در حال برگزاری است.

نیک زاد ادامه داد: مجمعه قرارگاه پدافند زیستی سپاه ناحیه آمل درطی این مدت زحمات زیادی کشیدند و برنامه هابی مختلفی را با حضور بسیجیان شهرستان آمل انجام دادند که بنده از طریق این رسانه به این عزیزان خداقوت و خسته نباشید ویژه عرض می کنم.

وی تصریح کرد:مانور امروز در واقع پاکسازی محیطی شهر آمل می باشد که در کنار آن نیز قرار است دمحلول های ضدعفونی، ماسک و دستکش های یکبار مصرف در بین شهروندان آملی توزیع شود.

مسئول بسیج رسانه شهرستان آمل در پایان خاطرنشان کرد:از خبرنگاران و فعالان رسانه ای که از ابتدای این ویروس منحوس در کنار کادر درمانی و مردم بودند و از هیچ تلاشی مضایقه نکردند کمال تقدیر و تشکر را دارم و باید این واقعیت را که هیچ شهری به اندازه شهر آمل در زمینه اطلاع رسانی موفق نبود را بیان کرد.

خبر و تنظیم: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.