پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

شهردار جهادی آمل مطرح کرد;
۱۳۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی امروز در بین مردم توزیع شد/ حدود ۱۵۰ هزار لیتر محلول نیز امروز برای پاکسازی و ضدعفونی شهر استفاده شد
سید حمید هاشمی شهردار جهادی آمل در حاشیه عملیات بزرگ پاکسازی محیطی توسط قرارگاه پدافند زیستی سپاه ناحیه آمل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: 200 میلیون تومان هم در جلسه شورا اسلامی شهر آمل مصوب شد که توانستیم مواد بهداشتی برای نقاط کم برخوردار تر تهیه و توزیع کنیم و تقریبا ۱۵ خودرو سنگین، جدا از خودروهای سبک ما هرشب در حال ضدعفونی کردن شهر هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سید حمید هاشمی شهردار جهادی آمل در حاشیه عملیات بزرگ پاکسازی محیطی توسط قرارگاه پدافند زیستی سپاه ناحیه آمل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: مانور خوبی را دوستان و عزیزان ما در سپاه پاسداران، شهرداری آمل و سازمان‌های مرتبط ما از جمله آتش نشانی، امکانات سازمان های پسماند و فضای سبز و برخی ادارات دیگر  انجام دادند که جای تشکر از همه عزیزان دارد که بدون منت پای کار آمدند.

وی افزود: در این عملیات گسترده ۱۳۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی بین مردم توزیع و حدود ۱۵۰ هزار لیتر هم برای پاکسازی و ضدعفونی شهر استفاده شد.

هاشمی ادامه داد: خودروهای سنگین، سبک و یگان های موتوری که به صورت سان از جایگاه با رعایت موارد بهداشتی حرکت کردند امروز به طور کامل و همزمان کل سطح شهر را ضد عفونی می کنند.

وی تصریح کرد: از تمامی دوستان رسانه ای سپاسگزارم که در این مدت جانانه وسط میدان بودند و معتقدم وظیفه رسانه ها در این موقعیت حساس بسیار خطیرتر از مسئولان می باشد.

شهردار آمل گفت: امروز وزارت و شبکه بهداشت، درمان و پرسنل درمانی در خط مقدم این جبهه می باشند و ما نیز باید تمامی تلاش خود را به کار گیریم تا در پشت خط به آنها کمک کنیم و از مردم نیز انتظار داریم و خواهشمندیم مگر در مواقع ضروری از خانه خارج نشوند تا به کمک هم بتوانیم هر چه زودتر این ویروس منحوس را شکست دهیم.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری به طور شبانه روزی در حوزه های مختلف مشغول به کار است با پیشنهاد شهرداری و همت و مساعدت دوستان شورا اسلامی شهر  ۱۰۰ میلیون تومان برای کادر بهداشت و درمان مستقیما هزینه شده است.

این مقام مسئول در پایان اظهار داشت: ۲۰۰ میلیون تومان هم در جلسه شورا  اسلامی شهر آمل مصوب شد که توانستیم مواد بهداشتی برای نقاط کم برخوردار تر تهیه و توزیع کنیم و تقریبا ۱۵ خودرو سنگین، جدا از خودروهای سبک ما هرشب در حال ضدعفونی کردن شهر هستند.

خبر و تنظیم: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.