پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

نماینده مردم آمل و لاریجان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی;
با همدلی مردم و مسئولین کرونا را شکست می دهیم
رضا حاجی پور نماینده مردم آمل و لاریجان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حاشیه عملیات بزرگ پاکسازی محیطی توسط قرارگاه پدافند زیستی سپاه ناحیه آمل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: برای مبارزه با این ویروس ناخوانده چاره‌ای هم جز این نیست که مردم در تمامی زمینه ها دست به دست هم دهند، و نهادها ،دستگاه‌ها و سازمانها نیز باید آنها را حمایت کنند و در انجام وظایف خود نیز نهایت دقت را انجام دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

رضا حاجی پور نماینده مردم آمل و لاریجان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حاشیه عملیات بزرگ پاکسازی محیطی توسط قرارگاه پدافند زیستی سپاه ناحیه آمل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه بیان کرد:مراسمی که شاهد آن هستیم رزمایشی است که به واسطه سپاه، بسیج و نیروهای انتظامی و مردمی در شهرستان آمل در راستای مبارزه با این ویروس منحوس کرونا می باشد، که در هر صورت وارد کشور ما شده و دنیا را احاطه کرده است.

وی افزود: بنابراین برای مبارزه با این ویروس ناخوانده چاره‌ای هم جز این نیست که مردم در تمامی زمینه ها دست به دست هم دهند، و نهادها ،دستگاه‌ها و سازمانها نیز باید آنها را حمایت کنند و در انجام وظایف خود نیز نهایت دقت را انجام دهند.

حاجی پور ادامه داد: همگی باید برای مبارزه با کرونا پای کار بیاییم، چرا که اگر با آن مقابله نشود و در جایی بنشیند و نهادینه شود، درمانش خیلی سخت اس.

نماینده مردم آمل و لاریجان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: مردم بسیج شدند و همه و همه دست به دست هم دادند تا امروز یک رزمایش در سطح شهرستان آمل برگزار شود و جای تقدیر و تشکر دارد از فرماندهی محترم سپاه و عزیزان ما در بسیج و نهادهای مردمی که در این راستا خصوصاً بهداشت و درمان که نهایت تلاش و کوشش خود را برای مقابله با این ویروس منحوس به کار بسته است.

خبر: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.