پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

به همت جوانان بسیجی و جهادی;
بسته های بهداشتی در روستای کچب کلوا شهرستان آمل توزیع شد
روز گذشته بسته‌های بهداشتی در راستای مقابله با ویروس کرونا ، شامل مواد ضد عفونی کننده سطوح، ماسک و ... با همت جوانان بسیجی و جهادی روستای کچب کلوا و حمایت پایگاه بسیج، دهیاری و شورای اسلامی در سطح روستا توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

همزمان با شیوع ویروس کرونا  در کشور افراد زیادی در کنار کادر درمانی قرار گرفتند و برای قطع کردن زنجیره این ویروس از هیچ کمکی دریغ نکرده  و به صورت جهادی در حال تلاش می باشند.

به همین خاطر به سراغ اهالی روستای سادات نشین کچب کلوا شهرستان آمل رفتیم تا با جوانانی که به صورت خود جوش مشغول فعالیت هستند گفتگویی انجام دهیم.

سیدعباس محمدی فرمانده پایگاه بسیج و عضو شورای اسلامی روستای کچب کلوا در گفتگو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: با شیوع ویروس منحوس کرونا پایگاه بسیج شهید کشوری روستای کچب کلوا با همکاری اعضای محترم شورای اسلامی،  دهیاری و خانه بهداشت روستا با تشکیل جلسات منظم بعنوان ستاد مقابله با ویروس کرونا مصوباتی داشتیم.

وی تصریح کرد: با همکاری و همت جوانان عزیز بسیجی روستا تاکنون هشت مرحله ضدعفونی و گندزدائی در سطح روستا انجام شد و علاوه برآن سعی کردیم با پخش محلول ضدعفونی در پنج مرحله، پخش بروشورهای مختلف علمی در رابطه با پیشگیری از کرونا ویروس، نصب بنر پیشگیری از ویروس کرونا و همچنین برگزاری ایستگاه سلامت و ضدعفونی ماشینها در ورودی روستا اقداماتی انجام دهیم و تا نابودی کامل این ویروس به کار خود ادامه خواهیم داد.

فرمانده جوان و جهادی پایگاه بسیج شهرستان آمل در پایان گفت: خوشبختانه تاکنون کسی در این روستا به ویروس کرونا مبتلا نشده است، انصافا مردم و بخصوص بسیجیان در این مدت، ما را سربلند کردند و ثابت کردند که تکیه‌گاه ما هستند و ما نیز تکیه‌گاه مردم هستیم و وقتی به دریای مردم متصل باشیم در همه صحنه‌ها پیروز خواهیم شد و این ویروس مهار خواهد شد .

در ادامه نیز به سراغ علی مهدوی یکی از جوانان فعالی که از اولین روز شیوع ویروس کرونا برای حفظ جان اهالی روستا کچب کلوا از هیچ تلاشی دریغ نکرد، رفتیم و گفتگوی کوتاهی نیز با وی داشتیم.

علی مهدوی جوان بسیجی و جهادی روستای کچب کلوا در ابتدا گفت: همه ما سرباز رهبرمان هستیم و هر کجا خطری جان هم وطنان ما را تهدید کند در صحنه حاضر خواهیم شد تا بتوانیم هر چه در توان داریم برای امنیت و آسایش مردم بگذاریم.

وی ادامه داد: جوانان روستای کچب کلوا در طی این مدت سنگ تمام گذاشتند و توانستند چندین مرحله ضد عفونی معابر، پخش محلول ضد عفونی ، ماسک، و … را انجام دهند.

مهدوی در پایان گفت: با همت جوانان روستا که در غالب صندوق مهر در کلیه امور فرهنگی و غیره پای کار هستند و حمایت شورای اسلامی، دهیاری و پایگاه بسیج روستای کچب کلوا شهرستان آمل و همراهی و همدلی اهالی روستای کچب انشالله از این مرحله سخت مبارزه با ویروس کرونا سر بلند خارج میشویم.    

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

  1. سیدعباس محمدی گفت:

    خداقوت و خسته از همه زحمتکشان پایگاه خبری مازندرانه
    توفیقات روزافزون جناب صادقی و گروه خبری مازندرانه را آرزومندم🌸❤⚘💮❤🏵💐

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.