پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

جاده هراز از ساعت ۱۳ امروز یک‌طرفه شد
فرمانده پلیس‌راه شرق استان تهران از یک‌طرفه شدن جاده هراز از ساعت 13 ظهر امروز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سیاوش محبی دقایقی پیش در شرق استان تهران با اشاره به ترافیک سنگین در محور هراز اظهار داشت: ترافیک در محور هراز هم‌اکنون سنگین ولی با تلاش نیروهای پلیس روان است.

وی ادامه داد: این محور از ساعت ۱۳ ظهر امروز از سمت مازندران به تهران یک‌طرفه شد.

فرمانده پلیس‌راه شرق استان تهران افزود: اکنون تردد خودروها از سمت رودهن به آبسک نیز ممنوع است.

فرمانده پلیس‌راه شرق استان تهران از ترافیک سنگین و اعمال ممنوعیت عبور تریلر و کامیون در محور هراز در روزهای اخیر خبر داد و با اشاره به وضع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه و امام رضا (ع) اظهار داشت: ترافیک در محور هراز در بیشتر روزهای نوروز امسال، سنگین ولی روان بوده است.

وی ادامه داد: در تمام محورهای شرق استان تهران در روزهای اخیر، ترافیک سنگین و روانی را شاهد بوده‌ایم که خوشبختانه در این محورها حادثه‌ خاصی رخ نداده است.

فرمانده پلیس‌راه شرق استان تهران افزود: ترافیک در محورهای امام رضا (ع) و فیروزکوه نیز در روزهای اخیر سنگین و روان بوده و بارش باران و برف در این محورها نیز رخ داده است.

محبی گفت: با توجه به ترافیک سنگین در محور هراز ممنوعیت عبور تریلر و کامیون در این محور از تهران به سمت مازندران و بالعکس اعمال شده است.

وی تصریح کرد: جاده‌ها لغزنده نیستند؛ اما رانندگان همچنان به علائم راهنمایی و رانندگی توجه داشته باشند و با احتیاط و سرعت مطمئنه حرکت کنند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.