پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مراسم بزرگداشت «روز زمین فلسطین» در خرمشهر برگزار شد
مراسم روز زمین همزمان با بزرگداشت این روز در فلسطین، با حضور جمع کثیری از مردم خرمشهر، کاروان‌های راهیان نور و مسافران نوروزی شب گذشته در مقابل مسجد جامع خرمشهر برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

دراین مراسم که توسط مرکز فرهنگی وارثین و با همکاری و مساعدت منطقه آزاد اروند و شهر -موزه خرمشهر به انجام رسید، شمار زیادی از اعضای کاروان های راهیان نور اعزامی به منطاق عملیاتی جنوب کشور حضور داشتند.

برپایه این گزارش در این مراسم مرتضی مصطفوی از فعالان فرهنگی ضد صهیونیست و حامی فلسطین در طی سخنانی به تشریح مناسبت روز زمین در فلسطین پرداخته و با اشاره به اهمیت توجه به آن یاد آوری کرد که رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس با آرمان رهایی قدس به جنگ با دشمن بعثی صهیونیستی پرداختند و خرمشهر عزیز را با عملیاتی به نام الی بیت المقدس آزاد کردند.

وی همچنین با گرامیداشت یاد سردار جاوید الاثر حاج احمد متوسلیان از فرماندهان عملیات الی بیت المقدس و هنرمند عکاس این عملیات ، کاظم اخوان که در لبنان به اسارت مزدوران رژیم صهیونیستی در آمدند، بر ادامه جهاد مقدس با صهیونیسم جهانی و رژیم اشغالگر قدس در تمامی عرصه‌ها ی نظامی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی تاکید کرد.

در ادامه برنامه با به اهتزاز در آمدن پرچم فلسطین، پرچم رژیم صهیونیستی توسط کودکان حاضر در مراسم لگد مال شد و رزمندگان خرمشهر ی به بیان خاطرات خود پرداختند.

همچنین طومار همبستگی با مردم فلسطین به امضای حاضران رسید.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.