پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

بهروز خسروی عکاس نام آشنای کشور مطرح کرد;
هدفم نشان دادن محرومیت منطقه قلعه گنج کرمان از لنز دوربینم بود/ مردمان قلعه گنج با وجود کمبودها دست از تلاش نمی کشند
بهروز خسروی عکاس خبری و مستند اجتماعی کشور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه گفت: هدف اصلی من نشان دادن فرهنگ و هنر دست مردمانی از جنس کویر است که از حداقل ها محروم هستند و کمتر چشمی آنها را دیده و برای دغدغه هایشان چاره اندیشیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

بهروز خسروی عکاس خبری و مستند اجتماعی نام آشنای کشور هر ساله به همراه یک تیم حرفه ای به مناطق محروم کشور می رود تا از کمبودها و محرومیت آن مناطق که تا به حال شاید کمتر کسی با آنها آشنا بوده، تولید محتوا کند.

به همین منظور پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه ، گفتگوی کوتاه و جذابی با این اسطوره عکاسی شهرستان آمل و استان مازندران که در حال حاضر در استان کرمان و منطقه قلعه گنج حضور دارد، ترتیب داده است که با هم می خوانیم.

بهروز خسروی در ابتدا گفت: به منظور بالابردن سطح دانش و اطلاعات عکاسی خودم و ثبت جریان های مردمی و سنتی مناطق محروم کشور به طور متعدد دوربین به دست میگیرم تا نقاط کور و مکان ها و مردمی که هرگز دیده نشدند و نمی شوند را توسط لنز دوربینم به نمایش در آورم.

وی افزود: منطقه قلعه گنج یکی از مناطقی است که این بار مورد هدف عکاسی مستند من می باشد تا بتوانم فرهنگ ، آداب و رسوم و شدت محرومیت این منطقه را به همگان نشان دهم.

عکاس خبری نام آشنای کشور ادامه داد: هدف اصلی من نشان دادن فرهنگ و هنر دست مردمانی از جنس کویر است که از حداقل ها محروم هستند و کمتر چشمی آنها را دیده و برای دغدغه هایشان چاره اندیشیده است.

وی در پایان تاکید کرد: ولی این افراد با وجود کمبود ها دست از کار تلاش نمی کشند و موجب کار آفرینی برای بسیاری از مردم منطقه و گسترش انگیزه برای انجام کار های بزرگ می شوند و دوربین من تنها گوشه ای از تلاش های هر روزه آنها برای مبارزه با فقر و محرومیت منطقه را نشان دهد.

خبر: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.