پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خبر داد;
تاثیر گزاری سایت مازندرانه در مازندران و آمل غیر قابل انکار است/مدیریت افکار عمومی شهرستان آمل در اختیار رسانه ها می باشد
عباس زارع مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران گفت: خبرنگاران مازندرانه با عمر کم خبری خود نشان دادند با علاقه و انگیزه خاصی مشغول فعالیت هستند و با عشق خدمت به این حوزه قدم گذاشته اند و بسیار موفق عمل کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

عباس زارع مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: آمار استان مازندران در حوزه مطبوعات کشور قابل توجه است و به دفعات از تاثیرگزاری رسانه ها در استان مازندران حرف زدیم.

وی افزود: اکثر اصحاب رسانه در استان مازندران جوان و پرانرژی هستند و کارهای بسیار مثبت و خوبی در حوزه مطبوعات انجام می دهند و قطعا دغدغه ای جز توسعه استان ندارند.

زارع ادامه داد: تعدد رسانه ها و تولید خبر در حوزه های مختلف مازندران، می طلبد تا ما سالانه جشنواره ای را در زمینه مطبوعات برگزار کنیم تا در ابتدا دوستان بتوانند توانمندی های خود را محک بزنند و دوم اینکه دغدغه هایی که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در مازندران دارد را در لقای جشنواره به اصحاب رسانه منتقل کنیم .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران تصریح کرد: امسال خوشبختانه با در نظر گرفتن اینکه محدودیت هایی در ارسال آثار داشتیم اما  خبرنگاران استقبال خیلی خوبی به عمل آوردند و اضافه شدن بخش سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی(امتداد مقاومت ) به جشنواره کار ارزشمندی بود که در کشور بی نظیر بود و هیچ استانی این کار را انجام نداد.

وی تاکید کرد: آیین اختتامیه جشنواره مطبوعات در بهمن ماه ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد و از برگزیدگان این جشنواره تجلیل به عمل خواهد آمد.

این مقام مسئول اظهار داشت: ما در حوزه های مختلف فرهنگی هنری مثل سینما، کتاب، هنرهای تجسمی و غیره، چهره های شاخصی در سطح کشور داریم و در حال آماده سازی یک بانک اطلاعاتی از مدیران و هنرمندان مازندرانی طراز اول کشور هستیم که انشالله از ظرفیت این افراد در توسعه استان مازندران و فرهنگ و هنر  استفاده کنیم.

وی در خصوص رسانه های شهرستان آمل و تاثیرگزاری آنها به خبرنگار مازندرانه، گفت: وضعیت رسانه و مطبوعات در شهرستان آمل بسیار پویا و فعال است و خبرنگاران بسیار خوبی با گرایش های سیاسی مختلف در سطح این شهرستان مشغول فعالیت هستند.

زارع ادامه داد: با تمامی این تفاسیر رسانه های آملی نیز جز توسعه استان مازندران و شهرستان آمل دغدغه ای ندارند و این شهرستان در حوزه رسانه زیر ساخت بسیار خوبی دارد و به جرات باید گفت که مدیریت افکار عمومی شهرستان آمل در اختیار رسانه ها می باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران درخصوص عملکرد پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه گفت: خبرنگاران مازندرانه با عمر کم خبری خود نشان دادند با علاقه و انگیزه خاصی مشغول فعالیت هستند و با عشق خدمت به این حوزه قدم گذاشته اند و بسیار موفق عمل کرده اند.

وی افزود: به خاطر مدیریت مناسب و کسب ۵ عنوان جشنواره مطبوعات در کمتر از ۴ سال ، این پایگاه خبری در استان مازندران و شهرستان آمل بسیار تاثیر گزار است و ما نیزبه این سایت خبری علاقه مندیم و خودمان را از مجموعه مازندرانه می بینیم.

خبر: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.