پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

به‌روزرسانی‌ می‌شود
وضعیت ترافیکی جاده‌ها در یازدهم فروردین/ ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای شمالی/ بارش برف در آذربایجان شرقی/ بارش باران در محورهای ۵ استان
در حال حاضرترافیک در محورهای هراز، کرج ـ چالوس و فیروزکوه نیمه‌سنگین است؛ همچنین در محورهای مواصلاتی آذربایجان شرقی، بارش برف و در جاده‌های ۵ استان بارش باران جریان دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

برخی از محورهای مواصلاتی کشور، امروز نیز با بار ترافیک و همچنین بارش باران یا برف مواجه هستند.

 وضعیت ترافیکی ساعت ۹ روز یازدهم فروردین

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، در مورد‌ آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در محورهای اهر ـ تبریز، تبریز ـ آذرشهر، مرند ـ تبریز و جلفا ـ مرند در استان آذربایجان شرقی بارش برف جریان دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: در اکثر محورهای آذربایجان شرقی‌، خراسان جنوبی، فارس، گلستان و مازندران نیز بارش باران اعلام شده است.

این مقام ارشد راهور ناجا به وضعیت ترافیک در باند شمال به جنوب محور هراز پرداخت و گفت: در محدوده‌های پارک جنگلی آمل، نارنجستان، گزنک، تونل تکاور ۲، آب‌اسک و پلور ترافیک نیمه‌سنگین است.

سرهنگ رحمانی اعلام کرد: در محور کرج ـ چالوس محدوده‌های مرزن‌آباد تا دزدبن، هزارچم، سیاه‌بیشه، پل زنگوله، پیچ سرهنگ، گچسر و سد کرج و همچنین محور فیروزکوه محدوده شیرگاه تا سوادکوه نیز ترافیک نیمه‌سنگین گزارش شده است.

وی خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.