پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

استاندار مازندران مطرح کرد;
حل مشکلات شرکت های دانش بنیان در مسیر شکوفایی مازندران ضروری است
روز گذشته نشست هم اندیشی استاندار مازندران با شرکت های فناور و دانش بنیان استان بمنظور آشنایی بیشتر با ظرفیت ها و مسایل و مشکلات این شرکت ها و جوانان نخبه و تولیدکنندگان در استانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

روز گذشته نشست هم اندیشی استاندار مازندران با شرکت های فناور و دانش بنیان استان بمنظور آشنایی بیشتر با ظرفیت ها و مسایل و مشکلات این شرکت ها و جوانان نخبه و تولیدکنندگان در استانداری برگزار شد.

احمد حسین زادگان همراه با مدیران مسئول در این نشست؛ ساعت ها به طرح مشکلات و مسایل شرکت های فناور و دانش بنیان استان گوش فرا داد و برای برون رفت از این مشکلات به هر یک از مدیران دستور داد در جلسه یاد شده به حل این مشکلات و ارایه طریق بپردازند. ‎

به گزارش روابط عمومی استانداری، احمد حسین زادگان در این نشست گفت: از همه کارآفرینانی که با خلاقیت و نوآوری در اندیشه مردم، نظام و کشور هستند، قدردانی می کنم.

وی افزود: با تسهیل زمینه و حذف بوروکراسی های زائد اداری، در تلاشیم تا تحرک لازم را در اشتغال و تولید بویژه در حوزه شرکت های دانش بنیان برای جوانان نخبه و صاحب ایده ایجاد کنیم تا در مسیر تبدیل علم به ثروت و رونق تولید و اشتغال موانع را پشت سر بگذارند.

استاندار خطاب به نخبگان با بیان این که از مشکلات شما در این مسیر خطیر و ارزشمند آگاهیم و در کنار شما هستیم، بیان داشت: جلسه ای ویژه برای کارآفرینی در آینده برگزار می کنیم.

حسین زادگان با اشاره به این که از شما می خواهم تا ایده های خود را در حوزه دارای اولویت استان از جمله پسماند و کشاورزی ارایه کنید، اظهار داشت: دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را در سامانه نمتا، سامانه نظام مدیریت مشارکتی توسعه استان مازندران بارگذاری کنید.

استاندار گفت: همه توان خود را برای حل مشکلات شما در مسیر شکوفایی استان می گذاریم.

در این نشست صمیمی که با حضور مقام عالی دولت در استان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، برخی مدیران ستادی و دستگاه های اجرایی مسئول، ساعت ها بطول انجامید، بسیاری از نخبگان و صاحبان شرکت های دانش بنیان و فناور و برخی از شرکت هایی که در نمایشگاه فن بازار و الکامپ استان حضور داشتند، به بیان مسایل و نقطه نظرات خود پرداختند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.