پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران عنوان کرد:
تعامل و همکاری متولیان حوزه راه و شهرسازی توسعه مازندران را تسریع می کند
مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: آشنایی و احاطه مدیران به شرح وظایف خویش می تواند در سایه تعامل منجر به توسعه مازندران شود که می بایست گام های محکم تری برای تکمیل زیر ساخت های استان برداشته شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان مازندران به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران برگزار شد.

مهدی رازجویان در این جلسه با اشاره به این که امکانات و اختیاراتی در حوزه وزارت راه و شهرسازی برعهده استان ها قرار داده شده است، عنوان کرد: اعتباراتی هم به دستگاه های اجرایی زیرمجموعه این وزارتخانه اختصاص داده می شود و با عنایت به گستردگی فعالیت های آن در هوا، دریا و زمین به تعبیری؛ وزارت آبادانی محسوب می شود.

وی گفت: اضافه کردن مسکن و بانک متبوع به این وزارت خانه بر شمولیت راه و شهرسازی افزوده نموده است که می بایست از این ظرفیت مناسب به بهترین نحو ممکن استفاده گردد.

رازجویان تصریح کرد:  انتظار می رود مدیران زیرمجموعه این دستگاه تعامل و همکاری خوبی باهم داشته باشند و به نوعی می توان گفت این وزارت خانه و تمهید زیرساخت های راه و حوزه شهری از ارکان توسعه هر استانی می باشد.

معاون عمرانی استاندار مازندران، یادآور شد:  آشنایی و احاطه  مدیران به شرح وظایف خویش می تواند در سایه تعامل منجر به توسعه  مازندران شود که می بایست گام های محکم تری برای تکمیل زیر ساخت های استان برداشته شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.