پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرماندار محمودآباد مطرح کرد;
معلولین می توانند انقلابی در حوزه بشریت ایجاد کنند/ ۳۰ نفر برای انتخابات مجلس در محمودآباد نام نویسی کردند
علیرضا شریعت فرماندار محمودآباد در گفتگو با خبرنگار مازندرانه گفت: در شهرستان محمودآباد ۳۰ نفر برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نام نویسی کردند، که این تعداد نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

علیرضا شریعت فرماندار محمودآباد در حاشیه برگزاری مراسم روز معلول که به همت مدیر مدرسه با نیازهای ویژه امام کاظم (ع)شهرستان محموداباد برگزار شد، در گفتگو با خبرنگار مازندرانه گفت: جای خوشحالی است که ما تلفیقی از ارکان مهم تصمیم‌گیری در حوزه دانش آموزان ،مخصوصا معلولین عزیز را در اینجا داریم.

وی افزود: حضور خانواده های محترم ، معلمین و  مسئولین پایش خیلی خوبی بود که دوستان ما صورت دادند و این طور نشود ما سالی یک بار در ۱۲ آذر که روز معلولین است به این روز بپردازیم و به صورت سمبولیک برنامه داشته باشیم.

شریعت ادامه داد: با توجه داشتن به معلولین و توانمندی های ویژه ی بخصوصی که بعضی از این افراد معلول دارند و  با توجه به اینکه هر انسانی در کره زمین به تنهایی می تواند مینیاتور هستی باشد، تقویت یک بعد از ابعاد وجود آنها می تواند انقلابی در حوزه بشریت ایجاد کند.

وی تصریح کرد: این سند هیچ وقت به نام افراد طبیعی و عادی امضا نشده و طبیعی است این ها هم می توانند در این عرصه ورود پیدا کنند.

فرماندار محمودآباد در پاسخ به سوال اینکه به عنوان مقام دولت در محمودآباد چه کاری برای معلولین انجام داده اید، گفت:  هر کمکی از دست ما ساخته است در خدمت این عزیزان هستیم و با نگاه ویژه تا جایی که توان داریم سعی میکنیم به آنها توجه داشته باشیم و به خواسته هایشان عمل کنیم.

وی در خصوص یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در شهرستان محمودآباد ۳۰ نفر نام نویسی کردند و از این تعداد یک نفر انتخاب می‌شود و ۳۰ درصد افزایش در ثبت نام کاندیدا داشتیم امسال، که این موضوع دورنمای خوبی را برای ما ترسیم می کند. امیدواریم که مشارکت هم به همین میزان مثل سالهای گذشته پرشور باشد.

شریعت تاکید کرد: از نظر تحصیلات کاندیدها نسبت به سالهای قبل بهتر هستند و هیئت‌های اجرایی کارشان را آغاز کردند و ۱۰ روز فرصت دارند تا صلاحیت شان را مشخص کنند و بعد از آن اعلام کنند.

وی در خصوص بد اخلاقی های انتخاباتی افزود: تشکر از کاندیدهای که نام نویسی کردند و احساس همکاری کردند و سعی می‌کنند که در سرنوشت کشور سهیم و نماینده مردم باشند به همین خاطر اولاً باید به ارائه برنامه‌ های خودشان بپردازند تا جایی که ممکن است خود را به مردم معرفی کنند و از تخریب رقبا بپرهیزند.

مقم عالی دولت در محمودآباد گفت: مشارکت و فرهنگ رقابت را رعایت کنیم و تبلیغات زودهنگام هم نوعی بد اخلاقی سیاسی است و فضای مجازی و فضای حقیقی هیچ فرقی برای ما ندارد و اینها همه قانون شکنی تبلیغات انتخاباتی است.

سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.